Julia Lompe Fotografia

Julia Lompe Fotografia fotograf ślubny Polska & Europa

Najlepsze sesje to takie z pieskiem ❤️ A Nikoś towarzyszył nam nie tylko podczas sesji ślubnej, ale też narzeczeńskiej!N...
24/03/2026

Najlepsze sesje to takie z pieskiem ❤️ A Nikoś towarzyszył nam nie tylko podczas sesji ślubnej, ale też narzeczeńskiej!
Naprawdę uwielbiam robić sesje, bo to nie tylko zdjęcia, ale też naprawdę cudownie spędzony czas. Niespieszne tempo, wolność tworzenia, spacery między kadrami, rozmowy i śmiech. To właśnie wtedy powstają nie tylko zdjęcia, ale też relacje i wspomnienia z samego spotkania.
Z Martyną i Radkiem mieliśmy okazję spotkać się kilka razy i każdy z tych momentów wspominam z ogromną przyjemnością ❤️

Koniecznie zabierajcie ukochane zwierzaki na swoje sesje. Niech tworzą wspomnienia razem z Wami, a za kilka lat te zdjęcia będą jeszcze cenniejsze 🖤





• fotograf ślubny • sesja ślubna • fotografia zakochanych •

Podczas spaceru po ukochanym Krakowie ✨️🖤
14/03/2026

Podczas spaceru po ukochanym Krakowie ✨️🖤


Sesja zdjęciowa to fajny sposób, żeby wyrwać się z codzienności. Idealny pomysł na randkę – czas tylko we dwoje, bez tel...
04/07/2025

Sesja zdjęciowa to fajny sposób, żeby wyrwać się z codzienności. Idealny pomysł na randkę – czas tylko we dwoje, bez telefonów i rozpraszaczy, za to z dużą ilością śmiechu, skupienia na sobie i tych emocji, które przypominają, za co się kochacie.
To też może być mała przygoda – okazja, żeby razem odkryć nowe miejsce.
A na koniec macie z tego pamiątkę ✨️


Kolorowy, radosny, pełen śmiechu i wzruszeń — dzień Sandry i Patryka to jeden z moich ukochanych reportaży ślubnych 🧡Nie...
23/05/2025

Kolorowy, radosny, pełen śmiechu i wzruszeń — dzień Sandry i Patryka to jeden z moich ukochanych reportaży ślubnych 🧡
Niesamowita wdzięczność za takich ludzi na mojej drodze ✨️

Castellammare del Golfo – oświetlone blaskiem księżyca, zanurzone w różowym niebie. Spokój, szum morza w tle i ludzie, z...
13/05/2025

Castellammare del Golfo – oświetlone blaskiem księżyca, zanurzone w różowym niebie. Spokój, szum morza w tle i ludzie, z którymi dobrze się milczy i śmieje 💜

Nie mogę się doczekać nowych, pięknych historii, które stworzę w tym miejscu ✨️


Gdy miasto jeszcze spało, ulice były puste, niebo nad naszymi głowami zapłonęło różem i pomarańczą i na moment wszystko ...
08/05/2025

Gdy miasto jeszcze spało, ulice były puste, niebo nad naszymi głowami zapłonęło różem i pomarańczą i na moment wszystko wyglądało jak sen. 💜🧡
Później przyszły chmury i delikatny deszcz - zamiast zniechęcić, dodał sesji czegoś filmowego.
Tylko oni dwoje (no i ja rzecz jasna) i miasto, które jeszcze nie zdążyło się obudzić.
Warto było wstać o 3:00 ✨️


Sesje o świcie mają w sobie coś, czego nie da się powtórzyć o żadnej innej porze dnia. Wstawanie o 5:00 może nie brzmi a...
06/05/2025

Sesje o świcie mają w sobie coś, czego nie da się powtórzyć o żadnej innej porze dnia.
Wstawanie o 5:00 może nie brzmi ani romantycznie, ani przyjemnie, ale wystarczy jedno spojrzenie na te kolory, na pierwsze promienie słońca otulające krajobraz, by poczuć, że było warto 💜
A Madera... dzika, surowa, a jednocześnie miękka w świetle poranka - takie tło do opowieści o miłości to marzenie każdego fotografa ✨️

I choć to spotkanie z Natalią i Michałem było krótkie, to zostanie ze mną na długo - nie tylko ze względu na widoki, ale atmosferę i ich cudowną energię 💜


Rok od ślubu tej cudownej dwójki ludzi 💜 J&MWszystkiego najpiękniejszego! Kochajcie się tak czule resztę życia ✨️       ...
02/05/2025

Rok od ślubu tej cudownej dwójki ludzi 💜 J&M
Wszystkiego najpiękniejszego!
Kochajcie się tak czule resztę życia ✨️


Sesja w muzeum była moim małym fotograficznym marzeniem, które w zeszłym sezonie udało się spełnić - dzięki Julii i Mich...
03/04/2025

Sesja w muzeum była moim małym fotograficznym marzeniem, które w zeszłym sezonie udało się spełnić - dzięki Julii i Michałowi, którzy wymarzyli sobie właśnie takie tło do swojej sesji narzeczeńskiej.

Padło na Muzeum Narodowe we Wrocławiu, które oprócz sztuki na ścianach, zachwyca również architektoniczne.
Tworzenie zdjęć z takimi ludźmi, pełnymi pasji i miłości, do tego w przestrzeni tak pięknej to nie tylko przyjemność, ale spełnienie marzeń i powód, dla którego kocham to co robię. 🤍

A może komuś też marzy się sesja w muzeum?
Bo wiecie, marzenia trzeba spełniać 🤭 A ja chętnie w tym pomogę ✨️


Otuleni blaskiem ciepłych świateł, pod gwieździstym sycylijskim niebem - oni. Patrycja i Krzysiek, tańczący w nocnym pow...
22/03/2025

Otuleni blaskiem ciepłych świateł, pod gwieździstym sycylijskim niebem - oni.
Patrycja i Krzysiek, tańczący w nocnym powietrzu Castellammare del Golfo, przeżywają jedne z najpiękniejszych, niepowtarzalnych chwil życia.

Chwile ulotne jak sen, lecz zapisane w kadrach na zawsze.
Przywołują wspomnienie melodii płynącej z pobliskiej restauracji, szumu fal rozbijających się o brzeg w oddali, krzyku mew i łagodnego, ciepłego wiatru niosącego zapach morza ✨️
Dni takie jak ten przemijają, ale fotografie zatrzymują je na zawsze, sprawiając, że trwają - nawet gdy czas płynie dalej. To właśnie największa moc fotografii.

🍋


Adres

świętego Kazimierza 16
Czestochowa
42-226

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Julia Lompe Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Julia Lompe Fotografia:

Udostępnij

Kategoria