24/03/2026
Najlepsze sesje to takie z pieskiem ❤️ A Nikoś towarzyszył nam nie tylko podczas sesji ślubnej, ale też narzeczeńskiej!
Naprawdę uwielbiam robić sesje, bo to nie tylko zdjęcia, ale też naprawdę cudownie spędzony czas. Niespieszne tempo, wolność tworzenia, spacery między kadrami, rozmowy i śmiech. To właśnie wtedy powstają nie tylko zdjęcia, ale też relacje i wspomnienia z samego spotkania.
Z Martyną i Radkiem mieliśmy okazję spotkać się kilka razy i każdy z tych momentów wspominam z ogromną przyjemnością ❤️
Koniecznie zabierajcie ukochane zwierzaki na swoje sesje. Niech tworzą wspomnienia razem z Wami, a za kilka lat te zdjęcia będą jeszcze cenniejsze 🖤
•
• fotograf ślubny • sesja ślubna • fotografia zakochanych •