25/02/2025
O L A ✨
Co pisać, gdy nie wiadomo co napisać? Prywata, (nie)śmieszne żarty, niby-złote rady, storytelling? To nie tak, że nie lubimy pisać albo się rozgadać. Jedno z nas lubi aż nadto. Jednak czy warto zagadać zdjęcia? Mamy tu pannę młodą - Olę. W sztos sukience, która "pracowała" podczas ruchu. Mamy też zażółcone pole, które kłuło trochę w nogi. Pochmurne niebo zwiastujące nadchodzący powoli deszcz (i nadszedł, ale zdążyliśmy). Mamy to wszystko i mamy to zdjęcie. Zdjęcie, które jest o biegającej kilka razy tam i z powrotem Oli. Ale jest też o śmiechu z suchych żartów między ujęciami, o zaufaniu i zaangażowaniu. O otwartości i luzie. I może to jest "tylko" ładne zdjęcie z polem w tle, ale stoi za nim współpraca i porozumienie. No i co? No i jednak się rozpisaliśmy.