04/06/2026
Hej, hej! 👋😊
Mam dla Was małe ogłoszenie organizacyjne. Ze względu na zmiany, proszę wszystkie osoby, które posiadają vouchery lub mają już wykupione sesje, o kontakt w celu ustalenia terminów na lipiec i sierpień. ☀️📸
Chcę mieć pewność, że każdy z Was zrealizuje swoją wymarzoną sesję w dogodnym czasie, dlatego zachęcam do rezerwacji już teraz! Do zobaczenia przed obiektywem! 👇😊
📍 Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie!