16/02/2026
Kochani
Dzwonicie i pytacie gdzie jesteśmy🫣 i czy w ogóle jesteśmy😱
Tak, tak jesteśmy w nowym miejscu i czekamy na Was
Jesteśmy na tej samej ulicy (Słowackiego) tylko w budynku gdzie znajduje się piekarnia ,,Haberman" zaraz obok studia ,,U Leszka" gdzie znajduje się kantor i biżuteria.
Serdecznie i cieplutko Was ZAPRASZAMY!😘