03/06/2026
Siemka. Duuuugi łekend czas start😜.
Próbuję dla Was odczarować fotografię czarno-białą od której zaczynałem w ciemni fotografii analogowej i która dała mi bazę do tego co teraz robię. Wielu z Was urodzonych cyfrowo 😜, czerń i biel kojarzy się ze śmiercią i odejściem, a mnie kojarzy się z galerią sztuki i filmami oglądanymi w czarno-białej telewizji. Dzieła Felliniego czy filmy Charliego Chaplina oglądałem właśnie tak jak zdjęcia, które próbuję Wam przedstawiać w sposób, który ja kiedyś zakodowałem w swojej głowie. Powrót do analogowej fotografii i do niedoskonałości , który obserwuję wśród młodych osób. Chyba wracamy do korzeni. Ostatnia mini galeria z Bieg Na Ślężę. Magiczna góra w przepięknym miejscu, które warto odwiedzić w wakacje. My na pewno tam wrócimy. Polecam i obserwujcie Bieg Na Ślężę, KB Sobótka, Bieg Kreta. Wpadajcie w SUDETY i Karkonosze. Miłego długiego weekendu. 😁😁😁