01/06/2026
Prawie 40 lat temu... i mimo, że zdjęcie nie najlepszej jakości to pamiętam każdą twarz, tamten klimat, zabawy w ogrodzie starego przedszkola i zajęcia na jego poddaszu. Cieszę się, że niektórych z Was jeszcze spotykam na dzielni 😃 Rozpoznajecie się? Pozdrawiam serdecznie z okazji pięknego dzisiaj dnia 🫶