16/04/2025
Każdego roku robię Wam kilka zdjęć, które stają się moimi ulubionymi fotografiami. Pierwsze zdjęcie, które widzicie to zdecydowanie jedno z tych zdjęć. To sesja, którą zrobiliśmy z Domi, Markiem i Ignasiem jesienią 2024. Chociaż coroczne sesje przypadają na okres lata, w zeszłym roku miałam okazję sfotografować tą wspaniałą rodzinkę w październiku. Domi powiedziała mi po sesji, że była to dla niej, z wielu powodów, szczególnie ważna sesja. To jedne z najpiękniejszych słów jakie mogłam usłyszeć ❤