24/12/2024
Kochani !
Chcielibyśmy życzyć Wam radości i spokoju w gronie najbliższych. Dla wielu z Was te święta będą przepełnione wspomnieniami osób, które już nie zasiądą do wspólnego stołu.
Dla wielu będą to pierwsze święta razem. ♥️🎄♥️
Pamiętajcie co w nich najważniejsze i co najcenniejszego możesz podarować bliskim. Siebie - swój czas .
Pamiętając o tych, którzy dziś pracują - DZIĘKUJĘ ♥️
PS. Wiem , że to nie grzeczne, nie odpowiadać na życzenia świąteczne, ale my odkładamy telefony.
Przeczytamy i odpiszemy po świętach.
Całusy Magda i Darek