04/02/2024
Dzś chcę podzielić się z Wami przeżyciem i pięknymi obrazami.
Wywiad. 15 minut.
Dla mnie wyjątkowy.Wyrażający wszystko, co kiedykolwiek mówiłam o fotografii aktu oraz to, co przecież czuję i wiem - ale nigdy nie udało mi się ubrać tego tak dobrze w słowa. Trudno wyrazić jakie to niesamowite uczucie.
Wywiad jest ilustrowany pracami, które są dla mnie kolejnym przeżyciem. Dość "ambiwalentnym" :)
Z jednej strony są dla mnie ideałem fotografii kobiecej, tego do czego dążę i mogłabym patrzeć na nie godzinami.
Z drugiej: poczułam się smutno. Jak każdy kto widzi ideał ale wie, że - z różnych względów - jest on niedościgniony.
A.B. jest ( tylko w kolejności) drugim fotografem, który zrobił na mnie aż takie wrażenie. Prace Wacława Wantucha popchnęły mnie 20 lat temu w stronę aktu. Arkadiusz Branicki ujął mnie dziś podobnie.
Zapraszam: zrób sobie kawę, usiądź wygodnie, posłuchaj i obejrzyj. Spotkaj się ze Sztuką. Przy okazji poznasz moje myśli o fotografii aktu z ust prawdziwego Artysty.
Samouk, pasjonat, zatwardziały freelancer unikający wszelkich stowarzyszeń, klubów i plakietek. Wypracował swoisty, minimalistyczny, oszczędny styl, który pozwala podkreślić to co w jego akcie najistotniejsze - piękno ludzkiego ciała.