Rudy pije/robi dobre piwo

Rudy pije/robi dobre piwo Może spróbujemy jakieś dobre piwko?

15/04/2024

Dzień Dobry :D
Warka nr. 16 - aromatyczna czerń.
American Espresso - styl American Stout.

Znowu przypływamy do USA. Tym razem prezentujemy nowofalowe, czarne piwo koloru jak asfalt. W smaku i aromacie jest to miks kawy dzięki ciemnym i prażonym słodom oraz fest goryczkę dzięki amerykańskim chmielom.
A jeśli ktoś lubi czarny płyn z przyprawami zaa Atlantyku nie może przejść obok tego piwa obojętnie. Tylko nie podgrzewaj, najlepiej smakuje delikatnie schłodzone. :)
Smacznego!

Nuevo producto!! 😝 By Rudy Robi Dobre PiwoWarka no. 15 - Aromatyczna goryczka. Zły Kociamber to piwo w stylu West Coast ...
18/10/2023

Nuevo producto!! 😝 By Rudy Robi Dobre Piwo

Warka no. 15 - Aromatyczna goryczka.

Zły Kociamber to piwo w stylu West Coast IPA 😾

USA to nie tylko cienkie, bezsmakowe piwo znane z filmów. Piwna rewolucja pochodzi właśnie z tego kraju!

Intensywny smak, mocna goryczka pochodząca z amerykańskich chmieli + aromaty cytrusów dzięki chmieleniu na zimno. ❄️❄️❄️
To nie koniec, legendarne drożdże górnej fermentacji robią z tej mikstury doskonały napój dla ludzi z degustacyjnym drygiem. 😋

Tutaj poczujesz co pijesz.

Ekstrakt: 14 BLG
Alkohol: 6%

Enjoy! 😎

Bierzcie póki jeszcze jest!!

Dzień Dobry 😅Majówka niestety się kończy ale na zakończenie udało mi się coś ciekawego upolować 🙂 i zdegustować 😏 A to w...
03/05/2023

Dzień Dobry 😅
Majówka niestety się kończy ale na zakończenie udało mi się coś ciekawego upolować 🙂 i zdegustować 😏
A to wszystko dzięki piwnemu el Dorado "regionalne alkohole" na ul. Miodowej gdzie można znaleźć prawdziwe ciekawostki. 🔥


Deer Facto 2
Oyster Stout

Fajny Stout z niską goryczką, czuć paloność i słodowość. Nie czuć zbytnio tych tytułowych ostryg ale w sumie nigdy ich nie jadłem więc co ja tam wiem 😛
Wysoka pijalność. Troszkę grzeje.

Aromat: 8/10

Ocena rudego: 8/10

Cena: 16 zł


Warka nr. 13 od Rudy Robi Dobre PiwoPiwo na lato. 🍺🍺"Z Dużej Litery" to piwo w stylu Saison. Co my tu mamy? 🤔 Saison to ...
22/01/2023

Warka nr. 13 od Rudy Robi Dobre Piwo
Piwo na lato. 🍺🍺

"Z Dużej Litery" to piwo w stylu Saison.

Co my tu mamy? 🤔 Saison to tradycyjnie belgijskie piwo górnej fermentacji. Odświeżające, lekkie, wytrawne i często mocne. 💥 Nie ważne czy zima czy lato.
Zmęczony pracą w polu? Tym piwem idealnie schłodzisz się i wyluzujesz. 🤤

W tej butelce dzięki ciemnemu pszeniczne mu słodowi uzyskujemy ciemniejszy kolor całości a wyrafinowany zestaw chmieli i curacao czyli skórki pomarańczy delikatną goryczkę.

Enjoy.
Już dużo nie zostało 😉

No i znowu długa przerwa w postowaniu. 🥲 Ciągle coś do roboty, piwo craftowe mocno podrożało i widać to na pierwszy rzut...
27/12/2022

No i znowu długa przerwa w postowaniu. 🥲
Ciągle coś do roboty, piwo craftowe mocno podrożało i widać to na pierwszy rzut oka. Nawet Harnaś dzięki inflacji zwiększył swoją wartość 😆

Po świętach można troszkę odpocząć i wychillować. Jest okazja na degustacje przy choince 🙂
craft.beer
IIPPAA

West Coast Double IPA.

Wszystko podwójnie, podwójna goryczka ale nie męcząca, podwójny buch zapachu owoców (ananas, cytrus), podwójny alkohol. Jak to PINTA super chmielowość i pijalność oraz żadnych wad.
Tak jakby atak chmielu X2 🔥🔥
Mimo że to nie jest styl świąteczny to piwo idealnie nadaje się na chill przychoinkowy. 😉

Aromat: 9/10

Ocena rudego: 9/10

Kupione w Auchan.

Krótka recenzja bezpośrednio przedurlopowego piwa na zmniejszenie nerwów organizacyjnych 😆Przypadkiem natrafiłem na Stou...
26/06/2022

Krótka recenzja bezpośrednio przedurlopowego piwa na zmniejszenie nerwów organizacyjnych 😆
Przypadkiem natrafiłem na Stout, którym niczym w reklamie Kasztelana "tak łatwo wszedł" ;)

Niezwykle gładki i pijalny. Oczywiście super zapach kawy i czekolady a dodatkowo aromat pomarańczy tak jak obiecuje producent.

Meryensztadt Craft Brewery
New Black Rye Oat Orange Stout

Cena: 10 zł
Kupione w Auchan
Ekstrakt: 16%
Alkohol: 5.8 %

Smakuje rudemu: 9/10

Pięknie wchodzi, bardzo pijalny. Delikatny ale bardzo ciekawy w smaku.

Siema. Niestety złapał mnie ostatnio covidek celebryta więc nie miałem ochoty na smakowanie piwa. 😵Ale już jest lepiej w...
08/02/2022

Siema.
Niestety złapał mnie ostatnio covidek celebryta więc nie miałem ochoty na smakowanie piwa. 😵
Ale już jest lepiej więc otworzyłem coś ciekawego żeby wynagrodzić sobie siedzenie w domu. 😷



The Lumper Jack
Rye American Stout

Cena: ok 9 zł
Kupione w Carrefour.
Ekstrakt: 16 BLG
Alkohol: 6.7 %
Aromat: (palona kawa, czekolada + amerykańskie chmiele)

Smakuje rudemu: 7/10

Ciekawe połączenie zwykle mało chmielowego Stoutu z cytrusowymi aromatami amerykańskich chmieli.
Dodatkowo ciekawe posmaki z użycia w zasypie żyta.



Hej hej! Ojoj znowu długo mnie nie było. Tym razem spowodowane to było przeprowadzką do nowego/własnego mieszkania 😁 Ale...
03/12/2021

Hej hej!
Ojoj znowu długo mnie nie było. Tym razem spowodowane to było przeprowadzką do nowego/własnego mieszkania 😁

Ale jeszcze przed tym zdążyłem uwarzyć piwo specjalne bo Świąteczno Bożonarodzeniowy Milk Stout. 🙂

Tym razem też z powodów organizacyjnych nie nagrałem filmiku z degustacji więc muszą Wam wystarczyć tylko zdjęcia 😉

Oj pracochłonne było to piwo. Czarny jak smoła Stout z dodatkiem laktozy oraz przypraw, które swoim aromatem i smakiem wprowadza Cię w świąteczny nastrój.
Szczegółowe składniki na zdjęciu etykiety.
Piwo pyszne tylko trochę mało się pieni 😝

Goryczka: niska

Alkohol: ok 6%

Piwo będzie startować w Krakowskim Konkursie Piwowarów Domowych, który rozpocznie się już niedługo.
Trzymajcie kciuki 🤗🤗

Kto ma ochotę spróbować?? 😎

😋😋🍺🍺🍺🍺🍺🍫🍫🍫☕☕☕🥛🥛🥛🥛🎄🎄🎄🎄

Adres

Cała Polska

Telefon

+48506413556

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Rudy pije/robi dobre piwo umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Rudy pije/robi dobre piwo:

Udostępnij

Kategoria