28/04/2026
📸 W trakcie rozmów często pytacie, gdzie można zrobić dobre zdjęcia. Odpowiadam zawsze i niezmiennie: wszędzie.
Na dowód tego kilka kadrów z londyńskiego metra. Oczywiście, nie w każdym mieście hipnotyzujący głos pod ziemią prosi, żeby "mind the gap" 🚇 , ale niech zdjęcia nie będą tylko dobre. Niech będą Wasze (i wtedy będą bardzo dobre).
Tak, jak u Nikoli i Artura, których miałem niesamowitą przyjemność fotografować w mieście, w którym zaczęła się ich wspólna historia.
🧡