Studio fotograficzne Matówka

Studio fotograficzne Matówka Studio fotografii tradycyjnej Opis otoczenia

Dzieje się na koniec roku! 🤩Właśnie zmieniam lokalizację studia. Jest przy tym sporo roboty. Jednak z sentymentu do star...
18/12/2024

Dzieje się na koniec roku! 🤩
Właśnie zmieniam lokalizację studia. Jest przy tym sporo roboty. Jednak z sentymentu do starej Matówki robię ostatnie sesje tutaj. Jedna za drugą. 📸

Odwiedziła mnie ostatnio Wercia, moja dobra przyjaciółka, która pozowała mi jeszcze na początku mojej drogi z portretem. Zanim dorobiłem się własnego studia.

Wy też możecie mieć takie portrety! 👏

Jeszcze tylko do 22 grudnia mam wolne terminy na takie klasyczne sesje portretowe, kobiece i rodzinne.

- w cenie 300 zł otrzymacie minimum 10 fotografii.
- w prezencie pod choinkę możecie również podarować Voucher na sesję u mnie, która odbędzie się już w nowej lokalizacji. 🌠

Polecam się!

Chciałem się pochwalić fotografiami z sesji z małą Zoją, ale jakoś tak nie było głowy do tego. Fotki oczywiście analogow...
11/03/2022

Chciałem się pochwalić fotografiami z sesji z małą Zoją, ale jakoś tak nie było głowy do tego. Fotki oczywiście analogowe. Przyznam, że ciężko nadążyć za takim bobasem, ale tarzać się po ziemi to ja lubię. Więc oboje bawiliśmy się wyśmienicie

Mamy w rodzinie takich dwóch urwisów, Wiktora i Kubę. Nazywają mnie wujek Michał z lasu. Wszyscy, którzy nie znają ich d...
06/02/2022

Mamy w rodzinie takich dwóch urwisów, Wiktora i Kubę. Nazywają mnie wujek Michał z lasu. Wszyscy, którzy nie znają ich dobrze, mają problem, żeby ich rozróżnić bo są bliźniakami. Mi jednak wystarcza tylko chwila z nimi, żeby wiedzieć, który jest który.

Są takimi asami, że na każdym kroku rozbrajają wszystkich swoimi tekstami. Wśród tych fotografii są takie dwie na których Kubuś robi swoją koparką dziurę, żeby posadzić kwiatka (którego wcześniej wyrwał z innej rabaty). Zapytałem go dlaczego to robi. Odpowiedział, że sadzi kwiatka dla Babci

Uwielbiam wracać do wakacyjnych wspomnień. Dziś wróciłem do zdjęć z Weroniką, które zrobiliśmy w sierpniu na takiej dzik...
02/02/2022

Uwielbiam wracać do wakacyjnych wspomnień. Dziś wróciłem do zdjęć z Weroniką, które zrobiliśmy w sierpniu na takiej dzikiej plaży nad Brdą. Bardzo je lubię :)

Aparat oczywiście analogowy, mój szwajcarski nabytek Zenza Bronica SQ-Am. Przeterminowany o jakieś 20 lat film Fuji Superia 100.

Przypominam nieśmiało, że możecie umawiać się ze mną na sesje portretowe :)

Popijając sobie poranną kawkę przeglądam najnowsze fotografie, które ostatnio wywołałem. Dziś dzielę się z Wami dwoma ka...
01/02/2022

Popijając sobie poranną kawkę przeglądam najnowsze fotografie, które ostatnio wywołałem. Dziś dzielę się z Wami dwoma kadrami z sesji z Alicją. 😍

Wprawdzie za oknem wyjątkowo świeci słońce, ale prognozy już krzyczą, że zaraz znów sypnie śniegiem i deszczem. A ja grzeję się przy kominku i dmucham na taką pogodę. 🔥

Może ktoś chciałby się przyłączyć, napić się kawki lub herbatki. Wygrzać się przy kominku i przy okazji pstryknąć sobie jakieś nowe portrety? Jeśli tak to mam taką ofertę na indywidualne sesje.

Kawka, 10 fotek w formie skanów za zaledwie 150 zł. Przy okazji możecie się dowiedzieć trochę o tym czym różni się fotografia tradycyjna od cyfrowej ;)

I miło spędzić czas! ☕️

Czas się trochę przypomnieć światu. 🌞Długo nie było mnie w Polsce. W zeszłym roku spędziłem sporo czasu pracując na szwa...
23/01/2022

Czas się trochę przypomnieć światu. 🌞
Długo nie było mnie w Polsce. W zeszłym roku spędziłem sporo czasu pracując na szwajcarskiej winnicy podziwiając każdego dnia moje ukochane Jezioro Genewskie. Po tym długim okresie jestem znów w Bydgoszczy i zabieram się za to co kocham najbardziej, czyli fotografię analogową.

Z tej okazji chciałbym Was zaprosić na sesje portretowe.
Mogą to być sesje rodzinne, portrety z Waszą drugą połówką, portrety indywidualne, sesje kobiece (buduarowe i akty). Wszystko wykonane średnioformatowym aparatem, który robi takie kwadratowe zdjęcia jak te załączone do tego postu.

Sesja może odbyć się w moim leśnym studiu przy trzaskającym ogniu kominka, lub u Was w domu. 🔥

W cenie 250 zł otrzymacie wszystkie udane fotografie z dwóch czarno białych filmów (każdy po 12 klatek, z doświadczenia zakładam, że 6 zdjęć na film jest udanych). Zdjęcia dostarczę w postaci skanów cyfrowych. Istnieje również możliwość wykonania odbitek w tradycyjnym procesie ciemniowym za dodatkową opłatą.

Fotografie, które tu widzicie wykonałem w takiej właśnie technice podczas wesela moich przyjaciół Kasi i Wiktora. ❤

Kocham niekończące się wędrówki po lasach i łąkach. Lubię ten stan kiedy zapomina się o wszystkim i można poczuć się jed...
22/04/2021

Kocham niekończące się wędrówki po lasach i łąkach. Lubię ten stan kiedy zapomina się o wszystkim i można poczuć się jednością z przyrodą. 🌳

Jest takie miejsce w Puszczy Bydgoskiej, które jest ostoją spokoju i natury. Pełne jest ptaków i zwierzyny. Kiedyś był tam młyn napędzany wodą z rzeczki, która wybija w tym miejscu. Później utworzono stawy rybne. Swoją robotę zrobiły też bobry, które stworzyły swój niemały świat budując żeremie.

Często się tam wybieram ze znajomymi. Kilka kilometrów od miasta i już jesteśmy w raju. Można spacerować, kąpać się w słońcu. Być. 🌞

To miejsce znajduje się przy wiosce Rudy. Nie jest to żaden rezerwat. I choć sztucznie przerobiony przez człowieka, to według mnie zasługuje na to miano.

Niestety planuje się tam budowę estakad drogi ekspresowej S10. Komuś w ochronie środowiska zabrakło wyobraźni i siły woli do próby uratowania tego unikatowego w skali Puszczy miejsca.

Tak mnie naszło w związku z dzisiejszym dniem Ziemi na takie myśli. 🌍
Przepraszam, że tak Ciebie dewastujemy. Chciałbym Ci życzyć lepszych mieszkańców.

Jeśli też chcecie trochę pomóc Ziemi to podpiszcie proszę petycję o uratowanie Rudy. https://cutt.ly/RvLgcXV

I wychodźcie jak najwięcej do lasu! Jak głosiło hasło tegorocznych Ethniesów "Nature is the new culture". Kocham! 💚

Dziś urodziny obchodzi jedna z moich ulubionych modelek Kristina Zubova! Wszystkiego najlepszego Krysiu! Mam nadzieję, ż...
15/04/2021

Dziś urodziny obchodzi jedna z moich ulubionych modelek Kristina Zubova! Wszystkiego najlepszego Krysiu! Mam nadzieję, że stworzymy jeszcze razem wiele pięknych kadrów! Trzymam kciuki za Ciebie i za rozwój Twoich marzeń, trzymaj się w tym Poznaniu 🥰 Tęsknię!

A na fotce Krysia i ja podczas otwarcia mojego studia 🙂

Mam nowego współlokatora w Studiu! Wczoraj siedząc na moim ulubionym miejscu na poranną kawę zauważyłem panią Kos, która...
28/03/2021

Mam nowego współlokatora w Studiu! Wczoraj siedząc na moim ulubionym miejscu na poranną kawę zauważyłem panią Kos, która przyglądała mi się z bliskiej odległości. Dopiero dziś zauważyłem, że buduje mi nad głową gniazdo!

Jak ja kocham wiosnę! W moim lesie zrobiło się już tak głośno. Życie wielkimi krokami wraca, jest pięknie!

Od tygodnia słyszę za oknem ptaki. 🐦  Wiosna wielkimi krokami się zbliża. Natura budzi się do życia. W nas też zachodzą ...
26/03/2021

Od tygodnia słyszę za oknem ptaki. 🐦 Wiosna wielkimi krokami się zbliża. Natura budzi się do życia. W nas też zachodzą zmiany. Nowe myśli wpadają do głowy. Wszystko wydaje się inne. Dlatego chciałbym Wam zaproponować wspólny spacer do lasu i sesję portretową. Pokażcie nowych siebie!

Jakie zdjęcia wolicie? Czarno białe czy kolorowe? Wybierzcie swój typ i dajcie mi znać kiedy się widzimy ;) Wszystkie fotki oczywiście tylko aparatami analogowymi!🧐

Wyobraź sobie czerwone światło, wokół panuje ciemność. Biała kartka pływa w przezroczystym płynie. Powoli pojawiają się ...
19/03/2021

Wyobraź sobie czerwone światło, wokół panuje ciemność. Biała kartka pływa w przezroczystym płynie. Powoli pojawiają się szarości, wyłaniają się włosy, widzisz szyję i oczy. Tak maluje się fotograficzny obraz na czystej powierzchni papieru.

Poznajcie Julkę i jej portret.

Adres

Wojska Polskiego 65
Bydgoszcz
85-825

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Studio fotograficzne Matówka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Studio fotograficzne Matówka:

Udostępnij

Kategoria