14/10/2024
Hej! W tym roku sesje świąteczne wykonuję 3.11 i zostały mi ostatnie trzy terminy :) Jeśli jesteście zainteresowani to napiszcie do mnie wiadomość, a ja podam Wam wszystkie szczegóły.
Cześć! Jestem Magda i kocham robić zdjęcia. Lubię kreatywność, szalone pomysły i naturalność.
Bydgoszcz
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy mkranc pictures umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.