Pani Fotograf Monika Buńkowska

Pani Fotograf Monika Buńkowska Fotograf ludzi, sesje biznesowe, fotografia wizerunkowa, rodzinna, ślubna, portrety, warsztaty foto Jestem pozytywnie nakręcona na życie.

Cieszę się za każdego drobiazgu. Ludzi uwielbiam, chodź nie muszę się z każdym zgadzać. Cudowne jest to, że możemy byc inni i możemy się szanować.

Czasem plany się zmieniają… i wychodzi z tego coś innego.Miałam spędzić ostatni majowy weekend  zupełnie inaczej, ale zo...
16/03/2026

Czasem plany się zmieniają… i wychodzi z tego coś innego.

Miałam spędzić ostatni majowy weekend zupełnie inaczej, ale zostaję na miejscu.
Dlatego pojawił się wolny termin na sesję komunijną.
Weekend 22-23 maja 2026 📸

Jeśli ktoś z Was wciąż myśli o pamiątce z tego wyjątkowego czasu –
jestem.

Fotografuję spokojnie, bez pośpiechu i bez ustawiania dzieci „na baczność”.

Jeśli czujesz, że to dla Was – napisz do mnie wiadomość.

27/02/2026

Czasami myślisz o sesji miesiącami.
Zapisujesz na liście do zrobienia.

Przekładasz na po świętach, po projekcie, jak schudnę, jak będzie spokojniej...
A prawda jest taka, że idealny moment rzadko przychodzi sam...

Jeśli czujesz, że jest to Twoje, napisz.

Opowiem Ci jak pracuję, sprawdzimy czy to dobry czas i co ta sesja może dla Ciebie zrobić ❤️

Bo może nie chodzi o idealny moment,
Tylko o małą iskierkę w Tobie ❤️

Czasami zastanawiam się czy można się rozwijać, nie zmieniając siebie ?Czy rozwój  oznacza zmianę kierunku ?Może oznacza...
15/02/2026

Czasami zastanawiam się czy można się rozwijać, nie zmieniając siebie ?
Czy rozwój oznacza zmianę kierunku ?
Może oznacza, że robisz to samo tylko bardziej świadomie ?
Może nie polega na tym, że szukasz czegoś nowego ?
Tylko na tym, że coraz lepiej wiesz co jest twoje ❤️

Zdjęcia powstały na warsztatach foto w Ostromecku, w zeszłym roku.

Organizator
Prelekcja
Modelka
Miejsce

Już wiem, że na warsztaty jeżdżę po inspiracje nie po rewolucje ❤️📷

Chciałam wam tylko powiedzieć, że link do zbiórki (na operację Juliana ratownika) usunęłam bo w ciągu 1 dnia udało się z...
05/02/2026

Chciałam wam tylko powiedzieć, że link do zbiórki (na operację Juliana ratownika) usunęłam bo w ciągu 1 dnia udało się zebrać potrzebną kwotę. Fantastycznie, prawda?
Poniżej zdjęcie Juliana. Ten cudowny pyszczek uśmiecha się do Was z wdzięcznością.

Nie każdy czuje się swobodnie przed obiektywem.I to jest w porządku ❤️Nie oczekuję, że będziesz wiedzieć co "robić" prze...
02/02/2026

Nie każdy czuje się swobodnie przed obiektywem.
I to jest w porządku ❤️

Nie oczekuję, że będziesz wiedzieć co "robić" przed aparatem.
Moim zadaniem jest poprowadzić Cię na sesji tak żebyś czuła się sobą, bez konieczności tworzenia siebie od nowa.

Dlatego zawsze mamy czas na rozmowę, kawę i poznanie siebie.

Jeśli czujesz, że chcesz takiej sesji fotograficznej — możesz do mnie napisać

Jestem 📷❤️

Z okazji tego magicznego czasu, życzę Wam spełnienia i miłości. Niech zdrowie Wam dopisuje, radość wypełnia serca a uśmi...
25/12/2025

Z okazji tego magicznego czasu, życzę Wam spełnienia i miłości. Niech zdrowie Wam dopisuje, radość wypełnia serca a uśmiech towarzyszy każdego dnia. Niech się darzy 🎄🎁🎄

Wasze reakcje na minimalistyczną sesje świąteczną Nordic Mood najnormalniej w świecie mnie zachwyciły. Przyznam się, że ...
09/12/2025

Wasze reakcje na minimalistyczną sesje świąteczną Nordic Mood najnormalniej w świecie mnie zachwyciły.
Przyznam się, że odrobinę się bałam czy tak prosta forma Wam się spodoba. Ale skradła Wasze serducha 😍

Jeśli marzy się Wam taka sesja to jest jeszcze czas ⌛
Najbliższy weekend (13.12.i 14.12) mam wolne miejsca na sesję świąteczną z gwarancją zdjęć na święta 🤩
Piszcie wiadomość i rezerwujcie czas na super zabawę 😍📸

Znacie to uczucie, kiedy znajdujecie w albumie, kartoniku czy szufladzie fotografie sprzed lat i wspomnienia zaczynają w...
01/12/2025

Znacie to uczucie, kiedy znajdujecie w albumie, kartoniku czy szufladzie fotografie sprzed lat i wspomnienia zaczynają wracać do Was jak fale?
Jedno, drugie, trzecie wspomnienie... Uśmiech pojawia się na twarzy. Magia... ❤️

Zaplanuj sesję świąteczną już dzisiaj. Czekam na Was z najcudowniejszą atmosferą i pysznymi domowymi ciasteczkami.

Zarezerwuj termin, napisz. Jestem tu dla Was 📸🌲❤️

"Nordic Mood" skradła Wasze serca. Wczoraj dostałam bardzo dużo ciepłych słów odnośnie tej scenerii.I to jest moja ogrom...
29/11/2025

"Nordic Mood" skradła Wasze serca.
Wczoraj dostałam bardzo dużo ciepłych słów odnośnie tej scenerii.
I to jest moja ogromna radość bo wreszcie posłuchałam intuicji 😍

Jeśli minimalizm to jest to co gra w Twojej duszy to ta sesja spełni Twoje marzenia.

Sesje odbywają się w tygodniu i weekendy, również w niedzielę.
Sesja trwa max 60 minut.
W studiu czeka na Was kawa, herbata i domowe kruche ciasteczka.

Napisz, zarezerwuj idealny termin i ciesz się wspomnieniami.

Zapraszam Was  do wyjątkowej, pełnej ciepła i magii świąt sesji fotograficznej📸Zatrzymamy Wasze najpiękniejsze grudniowe...
28/11/2025

Zapraszam Was do wyjątkowej, pełnej ciepła i magii świąt sesji fotograficznej📸
Zatrzymamy Wasze najpiękniejsze grudniowe chwilę bo to są opowieści o miłości, bliskości i atmosferze, która sprawia że serca biją nam odrobinę mocniej 🎄❤️
Czekają na Was "Choinkowa historie" i "Nordic Mood", wybierz idealną sesję dla swoich najbliższych lub połącz obie opcje.

Zarezerwuj swój wymarzony termin, tak aby Wasze opowieści były gotowe na święta 🎄😍🎄

Sesja może odbywać się każdego dnia tygodnia, również w weekendy, ponieważ odbywa się w moich przestrzeniach.

Sesja Świąteczna Bydgoszcz Boże Narodzenie Świąteczny Klimat Fotograf Fotografia Rodzinna
Święta Studio Bydgoszcz Toruń Prezent Idealny
Choinka

📸 Pamiętacie, jak ostatnio pisałam, żeby ZAWSZE czyścić obiektyw w telefonie?No… dziś powiem coś zupełnie odwrotnego 😅Cz...
01/05/2025

📸 Pamiętacie, jak ostatnio pisałam, żeby ZAWSZE czyścić obiektyw w telefonie?
No… dziś powiem coś zupełnie odwrotnego 😅

Czasem, żeby zdjęcie wyglądało jak scena z filmu fantasy kręconego przez jednorożce przy zachodzie słońca – trzeba go po prostu… ubrudzić.
Tak, serio. UBRUDZIĆ. Celowo. Świadomie. Z premedytacją. 🙃
Tylko nie róbcie tego bezpośrednio na obiektywie 🤗

Zobaczcie: jedno zdjęcie to definicja porządku i przejrzystości. Drugie? Mgła, magia, miękkość – jakby telefon wpadł do bajki.
Wystarczyło trochę... artystycznego chaosu. ✨

👉 Kilka sprawdzonych „brudnych sztuczek”:

☀️dotknięcie obiektywu paluchem (najlepiej tym, co jadł frytki 🍟 a i kosmetyki też się nadają 🎨)

☀️odrobina wazeliny na folii (nie na soczewkę, nie wariujmy!)

☀️psik psik wodą na filtr

☀️ciepły oddech – efekt "romantyczna mgiełka z rana"

Morał?
Obiektyw warto czyścić.
Ale czasem warto też specjalnie nie czyścić a nawet pobrudzić 🤭
Dla sztuki, oczywiście 🎨📸

❤️A jeśli dostaliście do tego miejsca to dotyczy to nie tylko aparatów w telefonie📱 ale również w aparatach fotograficznych 📸

Fotografia mobilna, Warsztaty fotograficzne, Fotograf z doświadczeniem, Studio fotograficzne, Bydgoszcz, Rozwijaj się fotograficznie


Adres

Ulica Bałtycka 64 A
Bydgoszcz
85-707

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pani Fotograf Monika Buńkowska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Pani Fotograf Monika Buńkowska:

Udostępnij

Kategoria