doctor_alice photography

doctor_alice photography Alicja Sieradzka

Wspaniale pracowało się na majowej sesji plenerowej z uroczą narzeczeńską parą : Izą i Kamilem. Obydwoje kochają przyrod...
04/06/2018

Wspaniale pracowało się na majowej sesji plenerowej z uroczą narzeczeńską parą : Izą i Kamilem. Obydwoje kochają przyrodę , dlatego na sesje wybrali Ogród Botaniczny. I to był strzał w dziesiątkę. Efekty mojej pracy, uwiecznione w kadrze Ich emocje, na tle kwitnącego ogrodu... Zapraszam do oglądania.

Wspaniałe wczorajsze popołudnie z cudowną kobietą - Beatą. Wdzięk, szyk, klasa tematem kolejnej sesji. Zapraszam za chwi...
14/08/2017

Wspaniałe wczorajsze popołudnie z cudowną kobietą - Beatą. Wdzięk, szyk, klasa tematem kolejnej sesji. Zapraszam za chwil kilka :)

20/07/2017
A tak wczoraj spędziłam wolny czas - w towarzystwie  ślicznej Izabeli. Za kilka dni ujrzycie efekty sesji w stylu boho. ...
16/07/2017

A tak wczoraj spędziłam wolny czas - w towarzystwie ślicznej Izabeli. Za kilka dni ujrzycie efekty sesji w stylu boho. Juz dzis zapraszam :)

09/07/2017
Judytasierpień 2016Ostromecko
12/10/2016

Judyta
sierpień 2016
Ostromecko

Jesiennie..
04/10/2016

Jesiennie..

Czyż ona nie jest piękna? Do portretu pozowała Dominika :).
18/06/2016

Czyż ona nie jest piękna? Do portretu pozowała Dominika :).

W ubiegły weekend miałam zaszczyt pełnić funkcję przewodniczącego  jury I edycji  konkursu : " W poszukiwaniu piękna - m...
13/06/2016

W ubiegły weekend miałam zaszczyt pełnić funkcję przewodniczącego jury I edycji konkursu : " W poszukiwaniu piękna - moje magiczne miejsce" - w mojej rodzinnej miejscowości Przedecz. Jakże miło spędzony czas.. Gratuluje zwycięzcom i wyróżnionym ! Więcej zdjęć na stronie MGOK w Przedczu i GOK w Babiaku.

Pierwsze zdjęcie z nowego cyklu " męskie portrety". Jak Wam się podoba? W roli modela Mariusz Jamniuk :)
03/06/2016

Pierwsze zdjęcie z nowego cyklu " męskie portrety". Jak Wam się podoba? W roli modela Mariusz Jamniuk :)

20/01/2016

Zapowiadaliśmy już go wcześniej i w końcu jest - ścienny kalendarz Bydgoskiej Masy Krytycznej :) Zdjęcia stanowią prace zgłoszone na konkurs z okazji Święta Cyklicznego 2015 oraz nadesłane przez Was. Gratka: styczeń to odkopane fotografie z pierwszych BMK w 2004 roku.Jak go zdobyć?

1. Prosimy o wpłatę na nasze konto kwoty 10 zł - jest to zwrot kosztów wydruku. W tytule prosimy o wpisanie "wpłata na cele statutowe". Dane konta: Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna, 70 1750 0012 0000 0000 3112 2651.

2, Kalendarze będą do odbioru na styczniowej BMK. Jeśli ktoś chce odebrać w innym terminu lub listownie, prosimy o kontakt.

Teraz BMK będzie gościła w Waszych domach o każdej porze dnia i nocy :)

Świeto Cykliczne - czerwiec 2014 fot. A. Michalski
26/06/2014

Świeto Cykliczne - czerwiec 2014
fot. A. Michalski

Adres

Bydgoszcz

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy doctor_alice photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do doctor_alice photography:

Udostępnij

Kategoria