04/06/2018
Wspaniale pracowało się na majowej sesji plenerowej z uroczą narzeczeńską parą : Izą i Kamilem. Obydwoje kochają przyrodę , dlatego na sesje wybrali Ogród Botaniczny. I to był strzał w dziesiątkę. Efekty mojej pracy, uwiecznione w kadrze Ich emocje, na tle kwitnącego ogrodu... Zapraszam do oglądania.