30/12/2025
2025 nie byłeś łatwy.
Ten rok wiele zmienił.
Musiałam się podnieść, ale odnalazłam siebie na nowo i nauczyłam się odpuszczać. Zaczęłam dbać o swoje ja i nie wchodzić tam gdzie mnie nie chcą. Nauczyłam się, że wszystkich nie zadowolę, ale chcę być w zgodzie ze sobą.
Fotograficznie nie było tak jakbym sobie wymarzyła, ale to był tylko moment. Poznałam wielu cudownych ludzi, z którymi na pewno jeszcze kiedyś się spotkam. Wyszłam ze swojej strefy komfortu i w końcu jestem tu ja, a nie tylko moje zdjęcia.
Jestem wdzięczna i czekam na więcej ✨
Wierzę, że Nowy Rok szykuje dla mnie coś wspaniałego.
A Wam wszystkim dziękuję, że byliście ze mną i do zobaczenia 💛