13/03/2026
Może dostanę po głowie, ale czwartkowe socjal media zdecydowanie to wydarzenie w Bydgoszczy, które jest niedocenione.
Prowadząc własną działalność albo chcąc wyjść do ludzi, z tym co się robi swoimi talentami, produktami i usługami trzeba być tam gdzie są nasi odbiorcy.
To właśnie w mediach społecznościowych spędzamy najwięcej wolnego czasu i mają one wpływ na to, jakie podejmujemy później wybory.
Mówiąc o wpływie mam na myśli to, że jesteśmy sumą pięciu osób którymi się otaczamy.
I tak samo to co oglądamy w Internecie, to co czytamy, to co się nam podoba lub nie i docelowo też profile w mediach społecznościowych, które oglądamy mają po części też wpływ na nasze spojrzenie na świat.
Bo co pokazują nam algorytmy? To, na czym „zawiesimy” swoją uwagę.
Nie ma chyba większego narzędzia marketingowego, które bardziej wyczuje się w to co nam się podoba. W to, w jaki sposób pragniemy żyć. 
Dlatego tworząc jakieś produkty lub usługi jest mega ważne prowadzenie świadomego wizerunku marki osobistej i firmowej, podpiętej wizerunkiem danej osoby, która ją reprezentuje.
I bywanie w miejscach, także w socjalach, tam gdzie są osoby, które nas potrzebują albo rozumieją nasz sposób bycia spojrzenia na świat.
Bo potrzebujemy przynależeć do jakiejś grupy. Do osób, które z nami rezonują.
Dlatego spotkania czwartkowe socjal media są tak niedocenione.
Bardzo żałuję, że jest na nich tak mało osób, czasami może 30, a jest miejsc na sali dla 200. I to za free.
Wydarzenie na, którym możesz się dowiedzieć jak wygląda zza kulis praca w socjal mediach albo na co zwrócić uwagę prowadząc fanpage lub gdy chcesz, by ktoś prowadził social media za ciebie.
Idealne miejsce, gdzie możemy się spotkać offline i rozmawiać o online.
Bo media już od dawna są naszą drugą rzeczywistością i dobrze wiedzieć jak się w nich bezpiecznie poruszać.
By nie zapominać, że zawsze po tej drugiej stronie ekranu, który trzymasz w ręce jest człowiek.
A te czwartkowe socjal media, które odbyły się teraz, były naprawdę bardzo wartościowe i kto nie był niech żałuje.
Była prelekcja o bardzo ważnej strategii, bez której totalnie pogubisz się w działaniach na profilu firmowym.
Kolejna prelekcja pokazywała jak ważna jest spójność i pomysł na to, w jaki sposób prowadzisz te swoje profile.
I trzecia równie wartościowe o trendach i anty trendach panujących w mediach społecznościowych. O tym jak działać ponadczasowo, z głową i konstruktywną krytyką tego co się czyta i ogląda w socjal mediach.
Wiem, czasu nie cofniesz, ale śledź kolejne wydarzenie, bo to wydarzenie cykliczne. Daj znać czy widzimy się na kolejnym, 16 kwietnia w Bydgoszczy.