10/06/2026
Co to była za sesja ! 😁
Totalnie na luzie, mnóstwo przytulasków, a siostrzyczkowy „szogunek” spisał się na medal 💪🏻❤️🥳
Mamy mnóstwo pięknych kadrów, a teraz czekamy z niecierpliwością na maleńkiego braciszka i jego sesję ! ❤️ 👶
A więcej kadrów z tej sesji niebawem 😉
Studio:
🌸ul.Sybiraków 10/57, os.Eskulapa
☎️ 88686 4737