21/06/2020
Ostatnie miesiące to ciężki czas dla nas wszystkich. Powoli staramy się wrócić do normalności. W dobie odmrażania gospodarki wypadało by też odmrozić trochę tutaj ;) Ale zanim zacznę wrzucać zdjęcia z poprzedniego i z powoli rozpoczynającego się też tego sezonu. Coś z troszkę innej beczki na rozruszanie. Zdjęcia z wyjazdu wspinaczkowego, które powstały "przy okazji" ;)
Oświetlenie: Michał Leśniewski przy pomocy DJI Mavic 2 PRO