Storytime Studio - Ewelina Tęcza Fotografia

Storytime Studio - Ewelina Tęcza Fotografia Fotografia ślubna, okolicznościowa, sesje zdjęciowe i reportaże. Bydgoszcz, Szubin, Żnin i okolice.

09/03/2026

Gratulujemy Pani Żanecie 🩷🩷🩷

Magdalena Hulak

✨ Energia, emocje, prawdziwe momenty ✨Uwielbiam łapać te sekundy, kiedy parkiet żyje własnym życiem ...śmiech, wzruszeni...
04/03/2026

✨ Energia, emocje, prawdziwe momenty ✨
Uwielbiam łapać te sekundy, kiedy parkiet żyje własnym życiem ...śmiech, wzruszenia, szalone tańce i spojrzenia pełne miłości.

Gosia, Krzyś i ich szalona ekipa ❤️
🎶

G+K ❤️Dawno po sezonie ślubnym, w zasadzie następny już powoli się zbliża... W tym roku jest jeszcze kilka wolnych termi...
27/02/2026

G+K ❤️
Dawno po sezonie ślubnym, w zasadzie następny już powoli się zbliża... W tym roku jest jeszcze kilka wolnych terminów. Wrzucam na luz i nie chce znów zapełnionego kalendarza po brzegi. Czy wasz termin mam dostępny ? Zapytaj w DM, Może akurat? 🩷

UWAGA UWAGA❗ Nadszedł czas na coś, co stało się u mnie już trochę marcową tradycją 📣✨ KONKURS Z OKAZJI DNIA KOBIET ✨Drog...
26/02/2026

UWAGA UWAGA❗
Nadszedł czas na coś, co stało się u mnie już trochę marcową tradycją 📣

✨ KONKURS Z OKAZJI DNIA KOBIET ✨

Drogie Panie!
Wraz z Magdą .hulak przygotowałyśmy dla Was coś absolutnie wyjątkowego 💖

🎁 Do wygrania: profesjonalny MAKIJAŻ oraz SESJA ZDJĘCIOWA 🔥
Poczuj się piękna, pewna siebie i pozwól nam uchwycić Twoją wyjątkowość przed obiektywem!
To idealna okazja, by:
💄 oddać się w ręce profesjonalistów
📷 przeżyć niesamowitą przygodę przed aparatem
🌷 zrobić coś tylko dla siebie...lub sprawić prezent ukochanej kobiecie.

Jak wziąć udział?
1️⃣ Zaobserwuj nasze profile na Instagramie:
📍.hulak
📍
i Facebooku:
📍Storytime Studio - Ewelina Tęcza Fotografia
📍Magdalena Hulak
2️⃣ Polub post konkursowy
3️⃣ Udostępnij go i zaproś w komentarzu 3 wyjątkowe kobiety

📅 Zwyciężczynię wyłonimy w drodze losowania
🏆 Ogłoszenie wyników: 8 marca

Niech to będzie Twój moment ✨

Powodzenia!
________________________

Zasady :
🎀 Bierzemy pod uwagę wszystkie zgłoszenia, zarówno z Instagrama ( konto bez filtra.hulak) jak i z Facebooka ( konto StorytimeStudio)
🎀 Zwycięzcę wyłoni automat losujący online
🎀 Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest obserwowanie profili organizatorów zarówno na Instagramie jak i na Facebooku
🎀 Sesja i makijaż odbędą się jednego dnia w Bydgoszczy

🩷❤️🩷
17/02/2026

🩷❤️🩷

Siostrzyczki 🧡🩷 Klaudia  i Lena .xx_lena._x moje piękne kuzynki w pięknej sesji. Sisters love ❤️
07/02/2026

Siostrzyczki 🧡🩷 Klaudia i Lena .xx_lena._x moje piękne kuzynki w pięknej sesji. Sisters love ❤️

Ależ uroczy przystojniak, prawda ? Do schrupania! 🫠☺️ Tym razem z rodzicami 🧡      🧡
01/02/2026

Ależ uroczy przystojniak, prawda ? Do schrupania! 🫠☺️ Tym razem z rodzicami 🧡
🧡

Słodziak Bartuś część 1 🧡
31/01/2026

Słodziak Bartuś część 1 🧡

Zimno, nie? Ale to dobrze, trochę śniegu na sanki naszym dzieciakom się należy. Słonko i śnieg akceptuje bez zrzędzenia....
08/01/2026

Zimno, nie?
Ale to dobrze, trochę śniegu na sanki naszym dzieciakom się należy. Słonko i śnieg akceptuje bez zrzędzenia... Ale jak wyszłam dziś z domu o 6:00 i zawiało mi w twarz, to aż się ucieszyłam, że mnie starość nauczyła czapkę nosić. I w tym powiewie zatęskniłam za jesienią - nawet tą brzydką i mglistą jaką mieliśmy w poprzednim roku na sesji poślubnej z tą piękną parą :D Zasmarkane nosy, rozwiane włosy, uciekające szaliki, drżąca z zimna Gośka i bordowe dłonie Krzysia. A spust migawki to nie wiem jakim cudem się wciskał, ja nie czułam palców XD Ogrzaliśmy się w Maczku i choć mogłoby się wydawać, że to spontan, jednak było zaplanowane :)

Oddałam im już sesje, album gotowy, pendrive czeka na wysyłkę.... i oficjalnie zakończyliśmy prace nad reportażami ślubnymi 2025!

Świątecznie 🌟
31/12/2025

Świątecznie 🌟

🌟 Zuza, Adrian i Leoś 🌟Życzę Wam, aby te Święta były jak najlepsza sesja zdjęciowa: pełne naturalnego ciepła, szczerych ...
24/12/2025

🌟 Zuza, Adrian i Leoś 🌟

Życzę Wam, aby te Święta były jak najlepsza sesja zdjęciowa: pełne naturalnego ciepła, szczerych uśmiechów i bliskości, której nie trzeba reżyserować. Niech ten czas będzie okazją do stworzenia wspomnień, które pozostaną w Waszych sercach (i na zdjęciach!) na zawsze.
Odpoczywajcie i celebrujcie każdą chwilę. Ja już teraz z ogromną radością wyczekuję przyszłego roku... czekają na mnie kolejne wspaniałe pary i rodziny ✨

Wesołych Świąt!

Ja wiem, że mnie tu mało ostatnio, ale usilnie próbuje oddać ostatni reportaż ślubny jeszcze w międzyczasie ogarniać ses...
22/12/2025

Ja wiem, że mnie tu mało ostatnio, ale usilnie próbuje oddać ostatni reportaż ślubny jeszcze w międzyczasie ogarniać sesje świąteczne... nie jest łatwo :)
Dziś dłubię w sesji cudownego Filipka z rodzicami, może po świętach wam pokażę efekty. Od jutra bowiem czas mam zarezerwowany dla moich bliskich.

A teraz chcę (ponownie, bo przecież już tu byli!) przedstawić Zuzkę, Adriana i Leosia - wspaniałą rodzinkę!
https://storytimestudio.blogspot.com/

Adres

Podchorążych
Bydgoszcz

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Storytime Studio - Ewelina Tęcza Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Storytime Studio - Ewelina Tęcza Fotografia:

Udostępnij

Kategoria