11/11/2025
🇵🇱 11.11 🇵🇱
W Święto Niepodległości chciałem fotografią ukazać flagę Polski 🤍❤️📸 Jak co roku! 😊
Miałem tej jesieni szansę spojrzeć z wysoka na najstarszy, udostępniony mieszkańcom w 1727 roku, park miejski w Polsce: Ogród Saski. 🌳 Na dodatek panowały mgliste warunki, co nadało klimatu i pozwoliło mi skupić uwagę na pierwszy plan: kilkusetletnie drzewa pamiętające wiele wydarzeń, w tym świętowane odzyskanie suwerenności.