29/08/2024
Halo Halo, jest tu kto? Bo jakby ktoś pytał to ja jestem i mam się dobrze, od czasu do czasu zrobię zdjęcia które później zapomnę tu dodać 😅
Przed Wami Kubuś moi drodzy, dopiero co robiliśmy sesje na roczek w ogórkach a tu już 2 lata! Bardzo szybko ten czas ucieka łapmy więc te chwile w postaci fotografii 😍
Zapraszam na plenerki na terenie Bielska ❤️📷