12/06/2026
Panieński Anity w moim obiektywie. 📸🥂
Tydzień temu świętowała swój wyjątkowy wieczór w gronie najbliższych przyjaciółek, a już jutro powie sakramentalne „tak”. 💍🤍
To był wieczór pełen śmiechu, wzruszeń, pięknych rozmów i niezapomnianych chwil. Uwielbiam zatrzymywać takie emocje w kadrach i tworzyć pamiątki, do których można wracać po latach.📸🔥
Anito, z okazji jutrzejszego wielkiego dnia życzę Ci mnóstwa szczęścia, spokoju i samych pięknych emocji. Niech Wasza wspólna droga będzie pełna miłości, wzajemnego wsparcia, zrozumienia i spełnionych marzeń. ♥️🥂💫