03/01/2015
Już drugi rok z rzędu bierzemy czynny udział w akcji "Gitara która Pomaga" Zapraszam do śledzenia inicjatywy na facebookowym profilu i oczywiście do licytacji gitary na WOŚPowej aukcji która pojawi się już niebawem. W tym roku oprócz robienia zdjęć, do moich obowiązków należy również realizacja wideo. Efekty już niebawem:)
https://www.facebook.com/gitaraktorapomaga
Dzięki naszej gitarze 3383zł zasiliło konto WOŚP w 2014 roku. Jak będzie tym razem? To zależy tylko od Ciebie! Udostępniając wspierasz nasze działania :)