04/12/2022
Kochani, wiem, że czekacie na Wasze zdjęcia z sesji świątecznych... 📸🎄W tym roku poszło wyjątkowe sprawnie, bo już wszystkie sesje, które zostały przez Was w miarę szybko wybrane (a dokładnie te, o które nie musiałam się upominać w wiadomościach prywatnych) zostały już obrobione i wydrukowane, lub są właśnie w laboratorium💪. W ten weekend miałam plany na nagrywanie i pakowanie.....niestety jak człowiek sobie coś zaplanuje to zazwyczaj coś się popsuje... i obecnie mamy w domu mały szpital....😭🛌
Dlatego proszę Was o jeszcze chwilkę cierpliwości. W tym tygodniu będę wysyłała do Was wiadomości, jak już zdjęcia będą gotowe do odbioru. Do końca tygodnia zamierzam również obrobić wszystkie nieświąteczne sesje, a od przyszłego tygodnia te sesje, na wybór których czekałam dłużej 🙈
I jeszcze jedna ważna dla mnie rzecz - ponieważ mam ustalony plan pracy, listy i kolejności zdjęć do obróbki, w informacjach organizacyjnych dostaliście również informacje o czasie realizacji, do świąt jeszcze sporo czasu, a mimo wszystko dostałam wiele wiadomości w stylu : jak tam nasze zdjęcia, kiedy będą nasze zdjęcia, lub potrzebuję zdjęć wcześniej.... Każda taka wiadomość dezorganizuje moją pracę bo muszę oderwać się od tego co robię, sprawdzić jakie jest Wasz status, odpisać, załadować i przesłać zdjęcia.... A najlepsze jest to później i tak zdarza się, że tygodniami czekam aż będziecie mieli czas je odebrać. I chociaż naprawdę, zawsze staram się iść Wam na rękę, to czasami bywa to bardzo uciążliwe. Dlatego mam niespodziankę dla tych NAJCIERPLIWSZYCH KLIENTÓW, :) Każdy, kto czekając na swoje zdjęcia, powstrzymał sie od magicznego pytania o nie, na następnej sesji ze mną dostanie 1 ujęcie GRATIS (pamiętajcie i przypominajcie mi o tym) :) ♥️