Podczas ceremonii w Kościele nie używamy lamp błyskowych, by nie psuć nastroju tych chwil. Nasz sprzęt cechuje wysoka jakość i jasność (dlatego ciemny kościół nie stanowi dla nas problemu). Pracujemy na aparatach pełnoklatkowych i bezlusterkowcach dla zapewnienia większej plastyki i głębi obrazu. Posiadamy zezwolenie Kurii Diecezjalnej na fotografowanie i filmowanie podczas uroczystości w Kościele
. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do stabilizacji obrazu - dzięki temu ujęcia są niezwykle stabilne i dynamiczne. Dużą uwagę przywiązujemy do jakości dźwięku. Nagrywamy jest on niezależnie, korzystamy z rejestratorów - umożliwia to uzyskanie czystego dźwięku. Posiadamy licencję na pilotowanie bezzałogowych statków powietrznych ( DRON)
Na co dzień prowadzimy własne studio fotograficzne. Ceny pakietów zawierają fotografię i filmowanie, udźwiękowienie, korekcję barwną oraz montaż. POZNAJ NAS:
Iza:
Fotografia ślubna jest wyjątkowa. Na początku jest to dzień, w którym wszyscy "biegają", śpieszą się, dopinają wszystko na ostatni "guzik"
Moim zadaniem jest uchwycenie tych pięknych, naturalnych chwil, które dostrzegam podczas przygotowań. W Kościele niezwykle istotne jest wyczucie chwili, spojrzeń, emocji, które malują sie na Waszych twarzach. Sala weselna czysta przyjemność- weselnicy, którzy bawią się- ich naturalne miny, spojrzenia - to mój cel. Plener zaczynamy od wspomnień z Waszego najpiękniejszego dnia, rozmów o przebiegu dnia, podczas tych rozmów powstają naturalne kadry. Kamil:
Filmowiec z wykształcenia i pasji. Punktualny, sumienny, nastawiony na słuchanie Was, Waszej historii. Zawsze jestem tam, gdzie coś się dzieje. Moim zadaniem jest dyskretnie uchwycić wydarzenia z całego dnia, abyście oglądając film zobaczyli to, co nie byliście w stanie zarejestrować podczas Ślubu, wesela.