17/06/2026
B&W
Mam szczególną słabość do czarnobiałych zdjęć, , zwłaszca tych niestandardowych gdzie oprócz pięknej kobiety i jej wyjątkowej aury, drugą rolę odgrywa świato tworzącę grę półcieni i specyficzny artystyczny klimat .
Sesje kobieca czy ciążowa jest "szyta" zawsze w oparciu o naszą wstępną rozmowe , mówiisz o jakich kadrach marzysz , opowiedasz o pomyslach . Twoje inspiracje łączę na sesji z moim fotograficznym "okiemi" -stylem, z doświadczeniem i sposobem w jakim widzę Ciebie droga mamo/ kobieto. Wybieramy stylizacje , z czegos rezygnujemy , cos dodajemy i Tworzymy nietuzinkową pamiątkę z tego szczególnego czasu. Sesję zawsze oddaję do Twojej dyspozycji w dwóch wersjach - kolorze i czarno-białym wydaniu .
Dziękuję za zafanie jakim mnie obdarzacie i sprawiacie że moja praca ma ponadczasową wartość ♥♥♥