Jagody i Borówki Fotografia

Jagody i Borówki Fotografia Fotografia ciążowa, noworodkowa , niemowlęca, rodzinna oraz portretowa

B&W Mam  szczególną słabość  do czarnobiałych zdjęć, , zwłaszca tych niestandardowych gdzie  oprócz pięknej kobiety i je...
17/06/2026

B&W
Mam szczególną słabość do czarnobiałych zdjęć, , zwłaszca tych niestandardowych gdzie oprócz pięknej kobiety i jej wyjątkowej aury, drugą rolę odgrywa świato tworzącę grę półcieni i specyficzny artystyczny klimat .

Sesje kobieca czy ciążowa jest "szyta" zawsze w oparciu o naszą wstępną rozmowe , mówiisz o jakich kadrach marzysz , opowiedasz o pomyslach . Twoje inspiracje łączę na sesji z moim fotograficznym "okiemi" -stylem, z doświadczeniem i sposobem w jakim widzę Ciebie droga mamo/ kobieto. Wybieramy stylizacje , z czegos rezygnujemy , cos dodajemy i Tworzymy nietuzinkową pamiątkę z tego szczególnego czasu. Sesję zawsze oddaję do Twojej dyspozycji w dwóch wersjach - kolorze i czarno-białym wydaniu .

Dziękuję za zafanie jakim mnie obdarzacie i sprawiacie że moja praca ma ponadczasową wartość ♥♥♥

Drogie Dzieci! Te duże i te małe! To DZięki Wam Świat jest pełen kolorów i szczerej radości . Życzę Wam  żeby te iskierk...
01/06/2026

Drogie Dzieci! Te duże i te małe!
To DZięki Wam Świat jest pełen kolorów i szczerej radości . Życzę Wam żeby te iskierki w oczach nigdy nie gasły ! Życzę żeby nie brakło Wam energii do zabawy , pomysłów na nudę i odwagi w zdobywaniu nowych umiejętności 🙂 A Przede wszystkim wiary w siebie . Rośnijcie zdrowo otoczone troską i miłością! Dzczęśliwego Dnia Dziecka !

Z tej okazji , dla Wszystkich sesji noworodkowych i roczkowych i dziecięcych portretowych , które zarezerwujecie do końca tygodnia otrzymacie dodatkowe ujęcie i prezent w postaci albumiku harmonijki bądż dodatkowego kompletu odbitek dla dziadków 😀 . Dotyczy to również sesji czerwcowych już zarezerwowanych 🙂

Cytrynki od Dorota Baron

Kochane Mamy !  W dniu Waszego święta życzę Wam  jak najmniej trosk ,  trochę wiecej przespanch nocy , mniej zakatarzony...
26/05/2026

Kochane Mamy ! W dniu Waszego święta życzę Wam jak najmniej trosk , trochę wiecej przespanch nocy , mniej zakatarzonych nosów Waszych pociech , więcej leniwych poranków ze śniadaniem do łóżka, więcej czasu, który możecie poświęcić sobie na pasję , regenerację, i żeby ktoś Was mógł częściej wyręczyć ( żebyście pozwoliły się wyręczyć ) w całej tej matczynej liście zadań do wykonania !

Jesteście niezastąpione , dbajcie o siebie ! SZczęśliwego DNIA MATKI !

Na zdjęciach cudowna mama z córką na sesji matczyno - wizerunkowej , zapraszam serdecznie po piękną pamiątkę :)

Myśli niejednej mamy :"Nie jestem fotogeniczna "" Nieeee,  ja nie zabardzo wychodzę na zdjęciach ""Jak sie doprowadze do...
23/05/2026

Myśli niejednej mamy :
"Nie jestem fotogeniczna "
" Nieeee, ja nie zabardzo wychodzę na zdjęciach "
"Jak sie doprowadze do porządku, poćwicze fryzure zrobie to napewno kiedys zrobię zdjęcia, takie z dziećmi "

A teraz pytanie :
CZy kiedy patrzysz na swoje zdjęcie z Twoją mamą , z czasów dzieciństwa, czy np zdjęcia z Twoją już starszą mamą - zdjęcie gdzie mama Cię przytula i śmieje się radośnie - to czy patrzysz na zdjęcie i mówisz " ooo jaka moja mama była niefotogeniczna ! " albo " O ale mama miała zmarszczki " " O ale mama ma kiepską fryzure "
Otóż nie ! Patrzysz i mówisz " o jaka piękna pamiątka " " O jaka mama uśmiechnięta " "oh lubie to zdjęcie gdzie razem jesteśmy z mamą " " ALe fajna fotka z mamą! "

No własnie .... :) Zostawiam Was z tą myślą
PS : Pamiętajcie tez że u fotografa, który wie jak Was ustawić i uchwycić momet wcale nie jesteście już takie niefotogeniczne jak Wam się wydaje ;)

Dzień Mamy już tuż tuż , Jesli masz ochotę stowrzyć dla mamy lub dla siebie jesli jesteś mamą taką pamiątkę zapraszam Cie serdecznie na piękną fotgraficzną przygodę, której efekty zachowacie na dlugie lata ♥

19/05/2026
Pierwsze urodzinki to powód do świętowania i napewno do zapamiętania ! .  A tak wyglada sesja standardowa małego soleniz...
19/05/2026

Pierwsze urodzinki to powód do świętowania i napewno do zapamiętania ! . A tak wyglada sesja standardowa małego soleniznata , kolor baloników wybieracie wedle uznania , Na sesji wykonuje również kadry z rodzicami Jesli chcecie uwiecznić Waszą rodzinę z tej wyjątkowej okazji 🩵

12/05/2026

Sesja roczkowa - tym razem z motywem Safari 🦁🐅🦓

11/05/2026

Jeśli podoba Wam się tegoroczna scenka paryska kawiarnia a nie wiecie w co by się ubrać , mam dobrą wiadomość , zadbałam o to by czekały na Was klimatyczne dodatki, które każdej kreacji dodadzą paryskiej elegancji :) Zapraszam do zapisów :)

Zapraszam na tegoroczne mini sesje „Dzień Mamy „ W tym roku przygotowałam  serię 3 scenek w czarno białej odsłonie - kla...
08/05/2026

Zapraszam na tegoroczne mini sesje „Dzień Mamy „
W tym roku przygotowałam serię 3 scenek w czarno białej odsłonie - klasycznej oraz nieco luźniejszej na na wesolo w stylu Paryskiej kawiarni :)
Każda Mama znajdzie coś dla siebie ,zarówno zwolenniczki zabawy z ruchliwymi maluchami jak i mamy z dorosłymi już dziećmi :)
Możecie zakupić piękne vauchery prezentowe dla mam lub jeśli jesteś mamą , zrobić sobie wyjątkowy prezent w tym roku :) dla mamy

Jak u Was przygotowania ? Ja w tym tygodniu wreszcie ogarne choinke do domu  bo juz  powoli wychodzimy z kryzysu zdrowot...
14/12/2025

Jak u Was przygotowania ? Ja w tym tygodniu wreszcie ogarne choinke do domu bo juz powoli wychodzimy z kryzysu zdrowotnego ( mam taką cichą nadzieje , ze juz do świąt nie będzie niespodzianek , zobaczymy ... )
W tym roku aż mi żal że niedlugo będe rozbierać scenki , cudownie sie w tym roku pracowalo w moim studyjnym saloniku :) A Wasze przygotowanie i zaangażowanie bylo świetne, jeszcze będę do tego wracac :) !
Moi drodzy garść informacji - Kto chciałby domówic jeszcze swoje odbitki to jutro mogę jeszcze domówic do godziny 12 Piszcie na priv :)
Kto nie dostał linku ze zdjęciami tez piszcie priv! Moglo sie zdazyc ze o czyms zapomniałam bo pracowałam w tym roku przy muzyce płynącej z inhalatorów i wycieranych nosów, licząc dawki syropków itd itp więc wybaczcie jesli komuś nie odpisałam lub nie oddzwoniłam , przypominajcie mi sie prosze . !
Zostawiam Was z tym klimatycznyczm zdjęciem i pięknymi uśmiechiętymi modelkami . Dobrej nocy!

Adres

Wojska Polskiego 3
Boronów
42-283

Telefon

+48504618298

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Jagody i Borówki Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Jagody i Borówki Fotografia:

Udostępnij

Kategoria