KowalskieOKO

KowalskieOKO ludzie / zwierzęta / lifestyle

Na moim podwórku szpaki poczuły wiosnę i rozpoczęły swoje śpiewy. Z ptakami za oknem jest o wiele milej. Nie jest to akt...
03/03/2026

Na moim podwórku szpaki poczuły wiosnę i rozpoczęły swoje śpiewy. Z ptakami za oknem jest o wiele milej. Nie jest to aktualne zdjęcie, nie mają jeszcze młodych. To jest z zeszłego roku i z większością moich zdjęć dzikiej przyrody zalega na dysku i widzieli je odwiedzający mnie znajomi. A przy okazji takiego tematu od postanowiłem podzielić się z wami chociaż jednym z moich dzikich obserwacji.

Niemal każdy wyjazd to okazja by poćwiczyć i spróbować czegoś nowego. Fotograficznie, teraz album z warsztatów z Malinow...
12/09/2025

Niemal każdy wyjazd to okazja by poćwiczyć i spróbować czegoś nowego. Fotograficznie, teraz album z warsztatów z Malinowy Pies u PSILUZ - Behawiorysta i trener psów, a już niedługo kilka nagrań z pracy psów na tych warsztatach.

Zdjęcia z obozu nosework organizowanego przez:The von Hauffs - Sandra Ligaszewska CANIfornia Nosework Łódź
08/09/2025

Zdjęcia z obozu nosework organizowanego przez:
The von Hauffs - Sandra Ligaszewska CANIfornia Nosework Łódź

Zajmujesz się psami? Jest to Twoja pasja? Jest to Twoja praca? Pokazujesz to w mediach społecznościowych? A może brak Ci...
04/09/2025

Zajmujesz się psami? Jest to Twoja pasja? Jest to Twoja praca? Pokazujesz to w mediach społecznościowych? A może brak Ci odwagi, by pokazać Twoje umiejętności w sieci?
W razie pozytywnej odpowiedzi na te pytania, napisz/zadzwoń do mnie i pokażmy światu co robisz z psami. Przygotuję dla Ciebie materiały fotograficzne i filmowe, które zbudują Twoja rozpoznawalność w sieci. Pokażę Twoją pracę, Twoją relacje z psami, z klientami, zrobię materiały produktowe.


Proszę Państwa, co tu się dzieje! 🚨 Na torze trawiastym pojawia się prawdziwa maszyna – czarno-biała strzała! Ten Border...
20/08/2025

Proszę Państwa, co tu się dzieje! 🚨 Na torze trawiastym pojawia się prawdziwa maszyna – czarno-biała strzała! Ten Border Collie wchodzi w zakręt nisko przy ziemi, przednia łapa! – wbita w podłoże, tylne napędowe gotowe do eksplozji mocy.

Proszę spojrzeć na tę koncentrację, język wystawiony, chłodzenie silnika działa na pełnych obrotach. 🏎️💨

I teraz przyspieszenie! Wyjście z zakrętu, pełen gaz, tempo, którego nie powstydziłby się Verstappen! Publiczność wstrzymuje oddech, bo wiemy – ten pies nie biegnie, on ślizga się po trawie jak bolid po idealnie przyczepnym asfalcie!

To nie jest zwykły spacer, to czysta adrenalina, to F1 na czterech łapach! 🏁🔥

Chcesz takie zdjęcia swojego psa? 📸 Napisz do mnie i umówmy się na sesję!




Grałaś kiedyś w simsy? Ja grałem dużo. Nie miałem żadnych dodatków, a moja koleżanka miała dodatek zwierzaki i lubiłem u...
13/08/2025

Grałaś kiedyś w simsy? Ja grałem dużo. Nie miałem żadnych dodatków, a moja koleżanka miała dodatek zwierzaki i lubiłem u niej grać. I ostatecznie moje życie potoczyło się tak, że mam dużo zwierzaków w swoim domu, ale nie są żadnym dodatkiem. Są istotną częścią mojej codzienności.
Natomiast w przeciwnieństwie do moich młodszych lat, zmienilo się, że teraz mam w sobie strach przed chwaleniem się moją pracą, tym co sprawia mi radość i większość mojej pracy chowam na dysku i w szufladzie. Bo inni robią lepiej, więcej, ciekawiej.

Korzystając z chwilowego przypływu odwagi i gotowości na wszelkie reakcje to jest nieśmiałe wyciąganie rzeczy z dysku i pokazywanie ich wam.

Na zdjęciach jest Magdalena, specjalistka do spraw borderowych, z jednym ze swoich psów.
Zajrzyj na .sliwerska
I zobacz czym się zajmuje.


Obedience. Nauka posłuszeństwa wygląda bardziej dynamicznie niż mogłoby się wydawać. A w takim otoczeniu natury nawet le...
06/08/2025

Obedience. Nauka posłuszeństwa wygląda bardziej dynamicznie niż mogłoby się wydawać. A w takim otoczeniu natury nawet lekki deszcz nie powstrzyma zrobienia całego treningu.

Dzisiaj coś zupełnie innego. Lubię robić zdjęcia, lubię fotografować ptaki, lubię też czasem fotografować z ich perspekt...
28/03/2025

Dzisiaj coś zupełnie innego. Lubię robić zdjęcia, lubię fotografować ptaki, lubię też czasem fotografować z ich perspektywy. A wtedy te same miejsca poznaje się na nowo.
Wymyśliłem sobie, żeby fotografować to samo miejsce o tej samej godzinie (mniej więcej) o różnych porach roku. Nie jest to idealne ustawienie się w tej samej pozycji ale jestem zadowolony z efektów i chcę podzielić się nimi z wami.
1. Koniec lata i czas powodziowy na Dolnym Śląsku.
2. Koniec jesieni kiedy woda już opadła, a drzewa przeszły w tryb zimowy
3. Koniec zimy i te kilka chwil kiedy można było nacieszyć się śniegiem.

A miejsce to wiadukt kolejowy na rzece Bóbr.

Adres

Bolesławiec
59-700

Telefon

+48507718526

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy KowalskieOKO umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do KowalskieOKO:

Udostępnij

Kategoria