29/12/2020
Rok 2020 dobiega końca i chociaż często bywał nieprzychylny, kapryśny i trudny to miał swoje wspaniałe momenty.
Dla fotografa najważniejsi są zawsze modele, światło i atmosfera w trakcie zdjęć! Dzisiaj chciałabym podziękować za cudownie spędzony czas, za każdą komendę, za uśmiech, za merdanie ogonem i wychodzone kilometry, a także duża dozę cierpliwości i smaczków! Dziękuje, że byliście ze mną i daliście się namówić na te szalone przygody! Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych modeli i ich wspaniałych właścicieli! Mam nadzieje, że 2021 przyniesie nowe możliwości i jeszcze piękniejsze ujęcia Was i waszych przecudownych zwierzaków!
🤍🤍🤍
Whitepackphotography
Bella, Gucio, Puszek, Aston, Colin, Casiuss, Clara (z Marylka i Marcel), Darco, Voland, Orfi, Corax, Quilan, Zulus, Homer, Aicha, Ryś, Fedek i Hera
🤍🤍🤍
Marta Tomaszewska
Mania Mania
Laura Musiał
Pablo Pk
Sara Mincel
Kornelia Gębala
Paulina Szczygielska
Katarzyna Kołsut
Bartłomiej De
Łukasz Petrych
Julka Duława
I inni... 🤍
Zapraszam na sesje w nowym oby jeszcze lepszym 2021! 🤍