Renata Osińska Fotografia

Renata Osińska Fotografia Fotografia noworodkowa, dziecięca, rodzinna, ciążowa, Bielsko-Biała. Fotografia dziecięca, noworodkowa, rodzinna i ciążowa.

Te małe kwiaciarki fotografuję od lat ❤Dziewczynki i panie często chętnie korzystają z moich sukni do sesji, przebierani...
17/03/2026

Te małe kwiaciarki fotografuję od lat ❤
Dziewczynki i panie często chętnie korzystają z moich sukni do sesji, przebieranie się to dobra zabawa. Ale jeśli ktoś nie lubi - może mieć własne kreacje.
W studio czeka na Was zawsze kilka scenografii, można skorzystać z wybranych, można też zdecydować się na klasyczne, gładkie tło.
Bo lubię kiedy macie wybór, bo to ma być Wasza rodzinna przygoda, czas, który z przyjemnością będziecie wspominać ❤

Czy jakiś styl jest lepszy lub gorszy? Nie sądzę. Czy oceniamy w taki sposób zdjęcia sprzed lat, patrząc na naszych dziadków jak stoją z uroczystymi minami przed fotografem? Nie, cieszymy się, że te fotografie są, że można dopatrywać się podobieństw, widzimy, że ta sesja to było ważne wydarzenie.

Róbmy zdjęcia, kochani, Umawiajmy się na sesje, cieszmy tą chwilą, niech trwa ❤

Dodałam nowe terminy na piękne, wiosenne zdjęcia w studio - ostatni moment, żeby zdążyć na święta. Można zrobić zdjęcia ...
16/03/2026

Dodałam nowe terminy na piękne, wiosenne zdjęcia w studio - ostatni moment, żeby zdążyć na święta. Można zrobić zdjęcia rodzinne do ramek, portrety dzieci dla dziadków.
W czasie sesji nie musicie patrzeć w obiektyw! Robimy różne rzeczy, pozujemy, wygłupiamy się, przebieramy, jest to super zabawa.
Przypominam też o marcowej promocji na sesje z psami!
Piszcie jeśli nie możecie znaleźć terminu.
Link do rezerwacji w komentarzu.

Do końca marca promocja na sesje plenerowe z psami - podwajam liczbę zdjęć w pakietach! Zapraszam, może to być sesja rod...
09/03/2026

Do końca marca promocja na sesje plenerowe z psami - podwajam liczbę zdjęć w pakietach! Zapraszam, może to być sesja rodzinna, indywidualna, dla pary, z widokiem na góry, w lesie, na łące, nad rzeką, będą tutaj Wam pokazywać moje fenomenalne miejscówki na takie zdjęcia ❤
Nasi czworonożni przyjaciele są ważną, nieodłączną częścią naszych rodzin i naszego życia dlatego warto sobie takie wspólne zdjęcia zrobić ❤

Przychodzicie na sesje gdy dzieci są małe, potem, gdy dorosną, obdarowują rodziców zaproszeniem do studia ❤ Jakie to faj...
06/03/2026

Przychodzicie na sesje gdy dzieci są małe, potem, gdy dorosną, obdarowują rodziców zaproszeniem do studia ❤ Jakie to fajne!
Chociaż para na zdjęciach nie wygląda jakby miała już dorosłe dzieci 😀Świat się zmienia, doceniajmy kolejne etapy życia bo są piękne. I warte fotografowania ❤

Przedwiośnie to u mnie czas porządków, planów, wybiegam w przyszłość i cicho przypominam:
- sesje wiosenne w studio to wspaniała okazja, żeby wpaść na chwilę do studia i odświeżyć rodzinne portrety, zrobić nowe zdjęcia dla dziadków, do ramek, jest opcja ekspresowej sesji, piszcie do mnie w tej sprawie śmiało
- jest coraz cieplej! świetna pogoda na plener z psem! właśnie odświeżam portfolio i w przyszłym tygodniu pokażę super ofertę :)
- robię też zdjęcia w szkołach i przedszkolach! Jeśli jesteście w Radzie Rodziców i szukacie fotografa - proszę o kontakt :)

Słodkie, prawda? Siostrzyczki  ❤❤❤ Takie zdjęcie do rodzinnej kolekcji - bezcenne!Najczęściej robimy wspólne ujęcia na s...
02/03/2026

Słodkie, prawda? Siostrzyczki ❤❤❤
Takie zdjęcie do rodzinnej kolekcji - bezcenne!
Najczęściej robimy wspólne ujęcia na sesji noworodkowej. Ale jeśli nie uda się Wam do mnie dotrzeć w ciągu pierwszych 2-3 tygodni - też jest wiele możliwości ❤

A ja już w tym tygodniu pokażę Wam tegoroczną wiosenną aranżację ale już teraz można się zapisać. Wiem, że wielu stałych klientów ma do mnie zaufanie, dziękuję!

O tym, że mam psa chyba wszyscy wiecie ale czy wiecie, że można się do mnie umówić na sesję ze swoim psem? Zobaczcie jak...
01/03/2026

O tym, że mam psa chyba wszyscy wiecie ale czy wiecie, że można się do mnie umówić na sesję ze swoim psem? Zobaczcie jak wspaniale ascetyczny krajobraz przedwiośnia podkreśla główny temat zdjęć 🐕. A do tego obecne temperatury są dla psów idealne ❤
Czasami ktoś pyta, czy można z psem, ja wtedy mówię - nie można! trzeba!

To nasz drugi pies, tej samej rasy, co poprzednio - gończy polski. Im więcej czytam, uczę się o psach tym bardziej fascynujące mi się wydają, ich mądrość, bogactwo komunikacji, strategii. Ale też ciężkie życie jakie mają w oderwaniu od natury, w świecie, który nawet dla nas, ludzi, bywa przytłaczający, a co dopiero dla istot o tak czułych zmysłach.

Chętnie wybiorę się z Wami i Waszymi psami na fotograficzny spacer. mam piękne miejsca, gdzie wszyscy odetchniecie pełną piersią, spędzicie fajnie czas, a ja złapię dla Was te ulotne chwile ❤

sesja fotograficzna z psem ❤ zdjęcia psów ❤ psia fotografia

Sesja fotograficzna - autentyczne przeżycia, prawdziwa pasja, to, co w życiu ważne ❤ To jest jedna z rzeczy dla których ...
28/02/2026

Sesja fotograficzna - autentyczne przeżycia, prawdziwa pasja, to, co w życiu ważne ❤ To jest jedna z rzeczy dla których kocham swoją pracę ❤
Na tej sesji towarzyszyły nam emocje, jakie tylko muzyka docierająca do wnętrza duszy potrafi wyzwolić. Przyznam, że dla mnie było to niesamowite.

Czułość i ulotność pierwszych tygodni razem złapana w kadrze ❤  Chociaż robimy w dzisiejszych czasach więcej zdjęć niż k...
24/02/2026

Czułość i ulotność pierwszych tygodni razem złapana w kadrze ❤ Chociaż robimy w dzisiejszych czasach więcej zdjęć niż kiedykolwiek wiem, że te z sesji będą wyjątkową pamiątką ❤

Czas na sesję noworodkową jest bardzo krótki ale później też można zrobić super zdjęcia, pełne bliskości i miłości.

Wiosna, kto czeka? Ja bardzo! To scenka z ubiegłego roku, w tym roku przygotowałam dla Was w studio coś nowego ale z tą ...
22/02/2026

Wiosna, kto czeka? Ja bardzo! To scenka z ubiegłego roku, w tym roku przygotowałam dla Was w studio coś nowego ale z tą mogę przyjechać do Waszego przedszkola. Jeśli nie mieliście jeszcze sesji wiosennej w przedszkolu - piszcie śmiało, mam bardzo fajną ofertę 🙂

Mam też fajną ofertę wiosenną w studio, w tym roku będzie kwiatowo-kolorowo, piękne rodzinne zdjęcia do ramek ❤ Link do oferty i rezerwacji wrzucę w komentarzu.

Mam jeszcze chęć na mini-sesje kobiece w studio, z makijażem, z okazji Dnia Kobiet? Odezwijcie się jeśli chcielibyście sobie sprawić taki prezent, poczuć się pięknie i kobieco ❤

Czas płynie tak szybko... Fotografujmy dzieci bo za chwilę będą dorosłe
19/02/2026

Czas płynie tak szybko... Fotografujmy dzieci bo za chwilę będą dorosłe

Adres

Ulica Boruty-Spiechowicza 24
Bielsko-Biała
43-300

Telefon

+48509568591

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Renata Osińska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Renata Osińska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria