17/03/2026
Te małe kwiaciarki fotografuję od lat ❤
Dziewczynki i panie często chętnie korzystają z moich sukni do sesji, przebieranie się to dobra zabawa. Ale jeśli ktoś nie lubi - może mieć własne kreacje.
W studio czeka na Was zawsze kilka scenografii, można skorzystać z wybranych, można też zdecydować się na klasyczne, gładkie tło.
Bo lubię kiedy macie wybór, bo to ma być Wasza rodzinna przygoda, czas, który z przyjemnością będziecie wspominać ❤
Czy jakiś styl jest lepszy lub gorszy? Nie sądzę. Czy oceniamy w taki sposób zdjęcia sprzed lat, patrząc na naszych dziadków jak stoją z uroczystymi minami przed fotografem? Nie, cieszymy się, że te fotografie są, że można dopatrywać się podobieństw, widzimy, że ta sesja to było ważne wydarzenie.
Róbmy zdjęcia, kochani, Umawiajmy się na sesje, cieszmy tą chwilą, niech trwa ❤