27/08/2020
Ależ to była sesja! Pogoda dopisała, miejscówka także, ale najważniejsi byli oni👩❤️👨💍 Sesja narzeczeńska Ani i Kuby, z którymi za rok widzimy się na ślubie💕
Fotografia ślubna, rodzinna i portretowa.
Bielsko-Biała
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Aleksandra Bryła Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.