04/06/2026
Występ pt. „Bal u Króla” i hasło „Piękno w imię dobra”! 👑 Właśnie w tej wyjątkowej części charytatywnego pokazu w ramach Gali Miss Beskidów Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów miałem zaszczyt uczestniczyć! Całość odbyła się przy uczestnictwie Prezydenta Bielska-Białej, Jarosława Klimaszewskiego wraz z cudowną Małżonką Ewą Klimaszewską 🤝
Efekt? Aż 34 000 zł zebrane na rzecz Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej! Ogromne podziękowania dla wszystkich gości za wielkie serca i niesamowitą hojność. Zobaczcie kilka moich zdjęć z wybiegu! ✨📸