15/12/2016
***BE INSPIRED*** na naszym głównym afektowym fanpejdżu zapoczątkowałam kiedyś cykl postów z inspirującymi materiałami, którymi uważam że warto się z innymi dzielić. Myślę, że również tutaj od czasu do czasu będą pojawiały się takie wpisy.
Dziś na Wyborczej wpadłam na doskonały wywiad z Andre Sternem, który swoją wypowiedzią trafił w punkt w moje przemyślenia na temat szkoły i rozwoju osobistego człowieka. Jeśli macie dłuższą chwilę i lubicie myśleć nieszablonowo to bardzo polecam do przeczytania. A jeśli ktoś nabył lub nabędzie książkę ów Pana z miłą chęcią pożyczę :)
http://wyborcza.pl/magazyn/1,124059,19824697,dzieci-wolnego-chowu-rozmowa-z-andre-sternem.html?disableRedirects=true
Znam pięć języków, buduję gitary, robię w teatrze i w komputerach. I co z tego? Wrzuć pestkę mango do wody, a po kilku dniach zacznie puszczać pędy. I nikt nie powie, że to jakaś superutalentowana pestka. Rozmowa z André Sternem