03/02/2025
Nie macie czasem już dość tej zimy? 😅
Zaliczyliśmy w tym sezonie jeden raz sanki i jedno choróbsko. Jest 1:1, możemy kończyć.
Najbardziej zimą brakuje mi widoku niebieskiego nieba, choć jak zawsze powtórzę, że fotograficznie pochmurne dni też mają swój klimat, który lubię bardzo.
Jeśli ktoś zgadnie gdzie zrobiliśmy to zdjęcie ma u mnie kawałek ciasta albo muffinkę 😃