03/04/2026
Z okazji Świąt Wielkanocnych zostawiam Wam tutaj pięć moich prywatnych Zajączków 🐰🥹
Szybkie strzały przed obiadem powstały rok temu ale jak każda sesja prywatna musiały odleżeć swoje 🫠
Od tego czasu niektórym przybyło, a niektórym ubyło zębów, długości włosów, zmieniły się rysy twarzy, a w głowach zaczęły kiełkować wielkie marzenia 🤎
Moi 🤎
Sarcia 🐰 Donio 🐣 Liwcia 🐰 Mimi 🐣 Emcia 🐰
Martyna Orzechowska 🐰🐣🌞🤎
Życzę Wam spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt, odpocznijcie, nabierzcie sił, pooddychajcie tlenem, a po Świętach już tylko wiosna! 🌞
________________________
Naturalna Fotografia Rodzinna
IG: wolanska.naturalnie
Bielsko-Biała, Kęty, Szczyrk, Wadowice