18/02/2021
w dzisiejszym pytają o motywujący cytat. Już kiedyś pisałam, że moim hasłem stało się: "Jeżeli nie jesteś w stanie zmienić okoliczności, zmień myślenie". Staram się myślenie zmienić, ale jak wiadomo, łatwo nie jest:) Jak się człowiek zakotwiczy w bezpiecznym miejscu, to potrzebuje kopniaka, żeby z niego wyjść. Zatem kolejnym cytatem, który łazi za mną i wybrzmiewa głosem jest właściwie fragment tekstu piosenki "Jaśniej" wyżej wymienionego.
"Musimy się stać
musimy nadejść
Pozostawić po sobie
poświa poświatę
(...)
Czego najbardziej się boisz?
Przeciętności lękam się w ch*j"
I to mam w głowie. I tak się czuję.
Podjęłam parę decyzji, które mogą być (chociaż nie muszą) przełomowe w mojej ścieżce fotograficznej. Jedna z nich, to poddanie się ocenie swojego portfolio u . Ta rozmowa przekonała mnie, że "muszę się stać". Więc będę się stawać, o ile kolejne podjęte przeze mnie kroki mnie nie powstrzymają...
A Was coś ostatnio popchnęło do zmian?