Monnalisa - fotografia

Monnalisa - fotografia Cześć! Jestem Monika. Miło mi, że jesteś. Fotografuje głównie Kobiety i ich piękno. Zachęcam Cię do napisania wiadomości, opowiem Ci więcej
Do usłyszenia ;)

sesje fotograficzne w zakresie : - indywidualne - ciążowe - dziecięce - okolicznościowe ( roczek, urodziny, imprezy integracyjne) - narzeczeńskie

Zapraszam Cię do wyjątkowej kobiecej sesji zdjęciowej, która pozwoli Ci poczuć się pięknie, pewnie i wyjątkowo! To nie t...
06/11/2024

Zapraszam Cię do wyjątkowej kobiecej sesji zdjęciowej, która pozwoli Ci poczuć się pięknie, pewnie i wyjątkowo! To nie tylko okazja do uwiecznienia niezapomnianych chwil, ale także szansa, by na chwilę zatrzymać czas i docenić siebie taką, jaką jesteś.

W bezpiecznej i wspierającej atmosferze pomogę Ci poczuć się komfortowo przed obiektywem, a zdjęcia, które powstaną, będą odzwierciedleniem Twojej siły, piękna i indywidualności. To moment, by zaakceptować siebie, podkreślić swoje atuty i odkryć na nowo swoją kobiecość.

Nie czekaj! Napisz do mnie i stwórzmy wspólnie zdjęcia, które będą przypomnieniem o Twojej wyjątkowej energii. Każda kobieta zasługuje na to, by poczuć się wyjątkowo :)

Kochani na Nowy Rok 2024 chce Wam życzyć samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym dużo spokoju spędzania czasu ze s...
31/12/2023

Kochani na Nowy Rok 2024 chce Wam życzyć samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym
dużo spokoju
spędzania czasu ze sobą samym
dużo zdrowia, radości i uśmiechu
samych wspaniałych chwil

świętujcie w gronie najbliższych ten fajny czas

Szczęśliwego Nowego Roku !!
Widzimy się za Rok ;))

Cyk! portrecik Jedno z moich ulubionych
28/12/2023

Cyk! portrecik
Jedno z moich ulubionych

24/12/2023

Niechaj nadchodzące święta
Będą radosne, zdrowe i miłe,
A Nowy Rok przyniesie
Spełnienie najskrytszych marzeń
I realizację wszelkich planów!

Wesołych świąt :) 🎄✨

Portret ? - Zawsze ! :) Podczas sesji buduarowej udało mi się też zrobić kilka portretów. Uważam , że wyszły bardzo natu...
23/12/2023

Portret ? - Zawsze ! :)
Podczas sesji buduarowej udało mi się też zrobić kilka portretów. Uważam , że wyszły bardzo naturalnie i kobieco. :)

Zapraszam Was do zapisów na sesje buduarowe :) Więcej znajdziecie w poprzednim poście. Czeka na Was super rabat! Zapisy w wiadomości prywatnej.
Taki prezent na święta. Ode mnie - dla Was ;)

20/12/2023

➡️ UWAGA! KOMUNIKAT⬅️
Oficjalnie zapraszam na zapisy na sesje buduarowe :) Bardzo się cieszę 😍
tylko do końca stycznia - 50 % od ceny podstawowej
Zarezerwuj termin do końca stycznia z terminem realizacji do 3 miesięcy od daty zapisu.

Prezent ode mnie - dla Was :) 🎁
Zrób sobie prezent na święta.

Cześć! Jestem Monika. Miło mi, że jesteś. Fotografuje głównie Kobiety i ich piękno. Zachęcam Cię do napisania wiadomości, opowiem Ci więcej
Do usłyszenia ;)

Czarno - białe czy kolor ? Jakie wolicie ? Ja uwielbiam czarno - białe ! Ale czasem mam taka sesje, że czarno białe abso...
15/12/2023

Czarno - białe czy kolor ?
Jakie wolicie ?
Ja uwielbiam czarno - białe ! Ale czasem mam taka sesje, że czarno białe absolutnie nie pasuje do stylu sesji. Tutaj jest zupełnie inaczej

6 dni bez Internetu! Dramat! Powiem Wam, że kiedyś tego nie było i człowiek mógł wszystko załatwić. A teraz? nie ma Inte...
12/12/2023

6 dni bez Internetu! Dramat!

Powiem Wam, że kiedyś tego nie było i człowiek mógł wszystko załatwić.
A teraz? nie ma Internet i jest ciężko! jak bez ręki :D
Zawsze coś sie dzieje, kiedy mam super materiał do pokazania :(
Ale już nadrabiam.

Dzień dobry ! Witajcie ;D Miałam ostatnio mały kryzys. Wspominałam, że jestem po kursie z fotografii buduarowej i obieca...
06/12/2023

Dzień dobry ! Witajcie ;D

Miałam ostatnio mały kryzys.

Wspominałam, że jestem po kursie z fotografii buduarowej i obiecałam pochwalić się efektami. Pochłoneła mnie trochę obróbka, ale jestem zadowolona 🙂 Mam nadzieje, ze będzie mi szło coraz lepiej i efekty beda jeszcze lepsze.
a i tak! oczywiście przygotowania do świąt.
W tym roku sesję świąteczne robie tylko pojedyńcze dla znajomych i bliskich mi osób.

Dziękuje mojej modelce Paulina Niełacna ❤

Z racji tego, że czuję się lepiej , dzięki tej próbnej sesji zapraszam na zapisy 🙂
do końca grudnia - 50% od ceny podstawowej ! 😉

buziaczki

17/11/2023

Halo Halo!
Jesteście tam? czy was zasypało? Kto czekał na śnieg❄️

Widzieliście ostatni post ? Uwielbiam patrzeć na wasze iskierki w oczach jak widzicie efekt końcowy :)
Wtedy wiem , że robię dobrą robotę :)

Ostatnio jest mnie troszkę mniej, ale życie mnie pochłoneło ;)
To nie znaczy , że nic nie robię.
Jestem po kursie online z fotografii buduarowej i chce sprawdzić czy to dla mnie

Adres

Białystok
15-888

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Monnalisa - fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria