23/02/2026
KONKURS❤️❤️PROMOCJA do 4 marca ❤️ ❤️KONKURS❤️❤️
Zapraszam do zapisów na mini sesje wiosenno-wielkanocne 📷
W tym roku przygotowałam 4 zupełnie nowe scenki (3 wiosenne + 1 wielkanocna).
Osoby które dokonają rezerwacji do 4 marca na termin:
-27,28 luty oraz 1 marca otrzymają + 10 zdjęć gratis*
-7 i 8 marca otrzymają + 5 zdjęć gratis*
-14 i 15 marca otrzymają + 3 zdjęcia gratis*
-21 i 22 marca otrzymają +2 zdjęcia gratis*
*promocja nie łączy się z innymi promocjami
PAKIET NR.1
-2 stylizacje (do wyboru z 4 stylizacji)
-czas sesji 30 minut
-10 zdjęć na CD w pełnej rozdzielczości
-10 wydruków 15x23 cm (te same zdjęcia co są na CD)
-projekt kartki świątecznej z wydrukiem 15x23cm
-cena 400 zł
-dodatkowe zdjęcie na CD z wydrukiem 15x23 cm 30zł/szt
-możliwość wykupienia wszystkich zdjęć bez retuszu + 400zł
-sesja może odbyć się z rodzeństwem i rodzicami
-konieczna rezerwacja przez wiadomość prywatną na facebook-u albo telefonicznie (tel.721-081-721) oraz wpłata 100 zł zadatku w ciągu 2 dni roboczych
*PAKIET NR.2
-4 stylizacje wiosenno-wielkanocne
-czas sesji 60 minut
-15 zdjęć na CD w pełnej rozdzielczości
-15 wydruków 15x23cm (te same zdjęcia co są na CD)
-projekt kartki świątecznej z wydrukiem 15x23cm
-cena 600 zł
-dodatkowe zdjęcie na CD z wydrukiem 15x23 cm 30zł/szt
-możliwość wykupienia wszystkich zdjęć bez retuszu + 400zł
-sesja może odbyć się z rodzeństwem i rodzicami
-konieczna rezerwacja przez wiadomość prywatną na facebook-u albo telefonicznie (tel.721-081-721) oraz wpłata 100 zł zadatku w ciągu 2 dni roboczych
Sesje odbywają się w godzinach 9.00-19.00
W studio do dyspozycji piękne suknie dla dziewczynek, koszule i spodnie dla chłopców, zestawy sukienek mama&córki , liczne opaski i dodatki. 📷
Wszystkie dodatki i ubranka będą dobierane na bieżąco dostosowując je do wieku dziecka/dzieci.
Najwygodniej dokonać rezerwacji poprzez wiadomość prywatną na FB pisząc:
-swoje imię i nazwisko
-pakiet nr 1 czy pakiet nr 2
-który z podanych terminów pasuje i jakie godziny (proszę brać pod uwagę przy mniejszych dzieciach aby były wyspane)
-nr telefonu
-imiona i wiek dziecka/dzieci, rozmiar ich ubranek (chyba że nie chcą Państwo abyśmy przygotowali ubranka wtedy proszę napisać)
Jak termin jest wolny to piszę że zarezerwowałam i podaje nr konta do przelewu zadatku za sesję, jak termin jest zajęty to podaje kolejny wolny i czekam na potwierdzenie czy pasuje (proszę o szybkie odpowiedzi ponieważ w tym czasie ktoś inny może zarezerwować dany termin).
W razie pytań czy wątpliwości zapraszam na priv 📷
Chcesz wygrać darmową mini sesję świąteczną (pakiet nr.1) ? Wystarczy udostępnić publicznie post i zostawić komentarz z imieniem i wiekiem dziecka/dzieci. Zabawa trwa do 12 marca godz.20.00