26/04/2026
Witajcie w to późne popołudnie :), pogoda płata nam dzisiaj figle, raz słońce, raz deszcz u nawet grad - coś jakby sprawdzało się przysłowie kwiecień plecień...tylko szkoda że ten kwiecień jest zimniejszy niż marzec.
Ja już ze zniecierpliwieniem czekam na ładniejszą pogodę, ciepełko i stabilne temperatury :)
Kto przyzna mi rację, że w końcu fajnie było by przywitać prawdziwą wiosnę?
Niedługo rozpoczniemy przepiękne sesje z okazji Dnia mamy- zapraszam więc do zapisów- można zrobić zdjęcia ze swoją mamą, lub z dzieciaczkami :) a także sesje przyszłych mam z maleństwem w brzuszku :)
Proszę o udostępnienia, niech jak najwięcej osób pozna fajną ofertę, dziękuję Wam serdecznie bo to Wy tworzycie razem ze mną tą społeczność :P
Na zdjęciu wspaniałe dziewczynki, siostry cioteczne i dwie mamy.