07/05/2024
Miniona majówka przyniosła nam cudowną pogodę. Pomimo wypoczynku, nie zabrakło w moich dłoniach aparatu.😅
Tym razem małą sesję zdjęciową w plenerze miała urocza i energiczna Czaki, która z zaangażowaniem podeszła do zadania. Praca z takimi słodziakami to dla mnie czysta przyjemność.🥰
W międzyczasie zapraszam standardowo na mojego Instagrama, gdzie co jakiś czas pokazuję jak pracuję z backstage'u - 📷 https://www.instagram.com/sylwiasznel.fotografia/
Pięknego dnia! ❤️