03/06/2026
Jak to się mówi:” żyje się tylko raz!”
To właśnie było motto Justyny i Norbeta, którzy zdecydowali się, że chcą zrobić piękną sesyjkę nad morzem mimo, że Norbert skończył prace o 7.30, a Justyna o tej porze następnego dnia miała ten sam problem😂❤️
Zmęczenie, ani 12 godzin w podróży nie były w stanie powstrzymać nas przed zrobieniem bezcennej pamiątki tuż przed weselem🥹
Super ludzie!🫶