Paths of beauty

Paths of beauty Rozgość się! Zapraszam Cię na moje ścieżki piękna :)
Rękodzieło • Fotografia • Podlasie
Monika

Myślami wracam trochę do chwil, kiedy słońce było wysoko na niebie ☀️ Jesień może być, ale mrozu nie lubię.Na szczęście ...
24/11/2023

Myślami wracam trochę do chwil, kiedy słońce było wysoko na niebie ☀️ Jesień może być, ale mrozu nie lubię.

Na szczęście dzięki mojej biżuterii możesz zatrzymać przy sobie na długo wiosnę i lato 🌿 Zapraszam!

Sukcesywnie pokazuję na stories produkty dostępne od ręki, aby ułatwić zakup świątecznych prezentów 😉

biżuteria lato wiosna prezent natura kwiaty zachód słońca

Jeden z kompletów wykonanych przeze mnie na indywidualne zamówienie ☺️ Klasyczny wzór - złocona stal chirurgiczna z niez...
17/11/2023

Jeden z kompletów wykonanych przeze mnie na indywidualne zamówienie ☺️ Klasyczny wzór - złocona stal chirurgiczna z niezapominajkami na czarnym tle 🥰

P.S. Wprowadziłam komplety biżuterii do mojej stałej oferty na targi 😉

Cześć! Przez ostatnie 2 miesiące prawie nic nie publikowałam, ale bynajmniej nie znaczy to, że nic się w Ścieżkach nie d...
10/11/2023

Cześć! Przez ostatnie 2 miesiące prawie nic nie publikowałam, ale bynajmniej nie znaczy to, że nic się w Ścieżkach nie dzieje. A raczej przeciwnie... Mnóstwo pracy sprawiało, że nie miałam już zasobów na SM. Ale to była piękna praca ❤️

Chciałabym wrócić tutaj, choćby po to, aby móc możliwość dzielenia się z Wami tym, co dzieje się w pracowni. Szkoda, żeby takie piękne rzeczy nie trafiały do szerszego grona ❤️

Tymczasem zapraszam na najbliższe targi:
* już w najbliższą niedzielę spotykamy się na stadionie miejskim w Białymstoku na targach
* 2 i 3 grudnia w tym samym miejscu widzimy się na .targi
* a jeszcze później 10 grudnia na kiermaszu świątecznym w 🙂

Oczywiście, jeśli myślisz już o prezentach świątecznych, to odezwij się - z pewnością wspólnie wybierzemy coś wyjątkowego dla Twoich najbliższych 🙂

Dobrego dnia,
Monika

Dzisiaj po prostu   i piękna Suwalszczyzna ❤️
12/09/2023

Dzisiaj po prostu i piękna Suwalszczyzna ❤️

Zakładki z wypukłym oczkiem i pąkami róży wykonane na zamówienie 🌿 Prezent od małej Róży dla pań na zakończenie przedszk...
11/09/2023

Zakładki z wypukłym oczkiem i pąkami róży wykonane na zamówienie 🌿 Prezent od małej Róży dla pań na zakończenie przedszkola ☺️

Mogę wykonać coś wyjątkowego także dla Ciebie 🙂 Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. A może potrzebujesz przezentu z okazji Dnia Nauczyciela? Odezwij się, wspólnie razem coś wymyślimy 😉

Dobrego wieczoru!
Monika

Ostatnio jestem szczególnie zakochana w dzikiej marchwi 🤍 Tutaj na głębokim granatowym tle. Te kolczyki akurat trafiły j...
23/08/2023

Ostatnio jestem szczególnie zakochana w dzikiej marchwi 🤍 Tutaj na głębokim granatowym tle.

Te kolczyki akurat trafiły już do .charytatywnydialog, się mogę wykonać dla Ciebie podobne ☺️

Dobrego wieczoru!
Monika

Ostatnio jestem niestety do tyłu z fotowtorkami, ale walczę 😉A dziś dodaję moje ulubione babie lato z Grobli Honczarowsk...
22/08/2023

Ostatnio jestem niestety do tyłu z fotowtorkami, ale walczę 😉

A dziś dodaję moje ulubione babie lato z Grobli Honczarowskiej, bo jeszcze go tutaj nie było.

Dobrego wieczoru, a raczej już dobranoc 😉
Monika

Cześć! Dzisiaj chcę pokazać Ci niezwykłą realizację dla Justyny i Marka z okazji 15. rocznicy ich ślubu 🤍Wykonałam kompl...
17/08/2023

Cześć! Dzisiaj chcę pokazać Ci niezwykłą realizację dla Justyny i Marka z okazji 15. rocznicy ich ślubu 🤍

Wykonałam komplet biżuterii (zawieszkę, kolczyki, pierścionek) oraz spinki do mankietów z wykorzystaniem pozostałości wianka Panny Młodej, który był przez Justynę przechowywany przez ostatnie 15 lat 😍

Na kolejnych zdjęciach możesz zobaczyć wianek obecnie i to, jak prezentował się w dniu ślubu 🌿

A Ty też zostawiasz sobie takie kwiatowe pamiątki?

Zapraszam do kontaktu, jestem otwarta na wszelkie nietypowe realizacje ☺️

Dobrego wieczoru,
Monika

Cześć, jestem Monika 🙂 Mój główny wyuczony i wykonywany zawód dotyczy zupełnie czegoś innego, ale na co dzień staram się...
15/08/2023

Cześć, jestem Monika 🙂 Mój główny wyuczony i wykonywany zawód dotyczy zupełnie czegoś innego, ale na co dzień staram się żyć blisko natury. Między innymi stąd wziął się pomysł na rękodzieło - suszenie roślin i utrwalanie ich w żywicy epoksydowej. Zapraszam Cię do oglądania moich prac 🙂 Może będziesz miała ochotę coś zamówić?

Zdjęcia, które dzisiaj publikuję, dotyczą innej mojej pasji - gór. Ostatnio jestem w nich rzadziej, bo ponad 3 lata temu przeprowadziłam się na Podlasie. Jednak tutejsza przyroda i kultura też zapierają dech w piersiach.

Poza tym uczę się fotografii 🙂

Miło Cię tu widzieć! Dobrego wieczoru! 🌿

Dzisiaj z okazji   nie biżuteryjnie, a bardziej tematycznie-fotograficznie 🖤 Kadr z ostatniego wypadu do Kołobrzegu. Mno...
08/08/2023

Dzisiaj z okazji nie biżuteryjnie, a bardziej tematycznie-fotograficznie 🖤

Kadr z ostatniego wypadu do Kołobrzegu. Mnogość elementów przywodzi na myśl prawdziwy chaos, począwszy od pogody, skończywszy na różnych wytworach ludzkich rąk. Mimo wszystko ten chaos jest dość uporządkowany. Zdjęcie robione tuż po zachodzie słońca.

Kolejna partia kolczyków trafiła dzisiaj do Sklepu Charytatywnego Fundacji Dialog 😍Zapraszam, możesz zdobyć wyjątkową bi...
07/08/2023

Kolejna partia kolczyków trafiła dzisiaj do Sklepu Charytatywnego Fundacji Dialog 😍

Zapraszam, możesz zdobyć wyjątkową biżuterię, a jednocześnie wesprzeć działania Fundacji :)

Adres

Białystok

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Paths of beauty umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Paths of beauty:

Udostępnij

Kategoria