20/05/2026
Dominika, z którą współpracowaliśmy już nad wieloma sesjami przywiozła tym razem... ślimaki. A całość prezentuje się tak... 🐌
Oto najnowsza, dość długo odkładana sesja z Dominiką.
Absolwent Grafiki na UR w Rzeszowie. Eksperymentuję z fotografią od 2018 roku. Interesuję się historią, folkiem, starymi fotografiami i dobrym portretem.
182a
Białoboki
37-207
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Paweł Dyrkacz Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Paweł Dyrkacz Photography: