03/07/2024
Witam wszystkich bardzo gorąco, a jeśli jest Wam zimno, to tylko spójrzcie na hot rezultaty wczorajszej sesji Magdy i Przemka. WARSZAWA, a jeśli Warszawa, to wiadomo Łazienki 💪🏻 więc cóż, pojechaliśmy na Orlen, wpadliśmy do łazienki po tej krótkiej trasie, szybka duża kawa i ciach na sesyjkę! Pogoda dopisała (19 stopni ideolo), słońce przyjemnie rzucało promykami na lewo i prawo, a M&P byli fantastyczni w okazywaniu uczuć. Nic tylko fotografować 🤩 Choć poweselne zmęczenie dało im się we znaki, to i tak zrobiłem fantastyczne ujęcia, trochę mrocznych, trochę światłych i zabawne i z nostalgią, w sumie 🤭 do wyboru do koloru. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale efekt końcowy dopiero za półtora miesiąca 🙈Dziś tylko znikomy przedsmak😍
Ps.
Wolicie wstawione tu zdjęcia czy dynamiczne rolki? Piszcie w komentarzu 😁
tutak
arec