01/06/2026
Odkąd wyprowadziłam się na wieś i tutaj przeniosłam swoje studio, rzadko wychodzę na sesje do miasta.
Ten zgiełk po prostu mnie już męczy.
Ale z 𝓜𝓪𝓻𝓽𝓪̨ wybrałam się na dłuuugi spacer. I tak od Kazimierza, przez Podgórze dotarłyśmy nad Bagry.
Robiłyśmy między innymi zdjęcia mające promować najnowszy audiobook Marty: "Łabędzi śpiew".
Dziś kilka fotek 📸, które zrobiłyśmy pod Cricoteką.
Bardzo lubię to miejsce.
Dajcie znać czy zdjęcia Wam się podobają.
A już niebawem ciąg dalszy 😊.