Ewa Żala photography

Ewa Żala photography Ewa Żala photography z Gdańska poza tworzeniem własnych pomysłów i projektów oraz warsztatami

Ewa to fotografka, która wyeksponuje Twoje najlepsze cechy, zadba o dobre samopoczucie i stworzy najlepszą sesję fotograficzną właśnie dla Ciebie. Moja specjalność to: portret szeroko rozumiany ;) Serdecznie zapraszam na sesję studyjne do Banina i plenerowe gdzie tylko się umówimy :-)

Ciepło się zrobiło 🥵 a sesja Krzysztofa jeszcze zimowa 🥶 choć skutecznie chowaliśmy się przed wiatrem i temperaturą 😎💪By...
23/05/2023

Ciepło się zrobiło 🥵 a sesja Krzysztofa jeszcze zimowa 🥶 choć skutecznie chowaliśmy się przed wiatrem i temperaturą 😎💪

Było studio, choć troche oszukane, bo przy świetle zastanym 😜🌞
Był plener i auto a potem najlepsze SUSHI w mieście 🍣😁
Czyli działo się 😁💪😎
I wszyscy przeżyli 😜

Dajcie znać czy seria zdjęć Krzyśka z kubkami udana i czy byście sobie taką zrobili 😎

P.S. mój debeściak, od pierwszego wyjrzenia to zza szyby w aucie 😍🤗
A Wasz? 😁

Cześć Kochani 😁🌞Ostatnio dzieliłam się z Wami portretami studyjnymi Tomka. Jego sesja miała dwie odsłony i tą niepokazyw...
13/05/2023

Cześć Kochani 😁🌞

Ostatnio dzieliłam się z Wami portretami studyjnymi Tomka. Jego sesja miała dwie odsłony i tą niepokazywaną wcześniej, pokażę dziś 😎

To był luty ❄🥶 ... ale słoneczny 😜🌞

Pojechaliśmy na Stare Miasto. Zależało nam na bruku, kamienicach i bezwietrznych uliczkach (żeby nie zmarznąć 😉) i ograniczeniu ostrego światła 😎... wszystko było 💪
Chciałam złapać Tomka w naturalnym środowisku i ruchu żeby nie peszył go obiektyw... kazałam chodzić i siadać 😈😂😜... dobrze, że nie wzięłam pejcza 😜😂

Pamiętacie jeszcze luty? 😱🙈
Jak się Wam widzi Tomasz w płaszczu? 😎

P.S. dodam, że dziś w Baninie 21 stopni i pełne słońce - przeleżalam pół dnia na golasa na trawie, przekręcając się jedynie od czasu do czasu 😜✌🌈😎

Ściskam cieplutko 🤗🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌈

Wróciłam na Fejsbuka po dwumiesięcznej, wymuszonej na mnie, nieobecności 💪🔥😁Nie zabezpieczyłam odpowiednio konta i ktoś ...
06/05/2023

Wróciłam na Fejsbuka po dwumiesięcznej, wymuszonej na mnie, nieobecności 💪🔥😁

Nie zabezpieczyłam odpowiednio konta i ktoś mi je ukradł a tymsamym pozbawił kontroli nad moim fanpejdżem i nie miałam tu wstępu 🤷‍♀️😭

Ale JUŻ JESTEM 😁🔥🤙❤

No to kontynuuję...

Tuż przed utratą konta zrobiłam dwuetapową, portretową sesję Tomkowi.
Poniżej pierwsza, studyjna jej część 😁

Sesja studyjna przy świetle zastanym, padającym z okien naprzeciw tła.
Odkąd mam to światło, jakoś niechętnie używam lamp 🤔
Lubię je 😁🌞

Pewnie wiecie, że do portretu warto ubrać jednolity ciuch, bez wzorów i kolorów, nie będzie on odciągał uwagi widza od osoby i jej zaangażowania w zatrzymanie chwili 😜

Golfy spawdzają się podwójnie, gdyż dodatkowo mogą wprowadzić zamieszanie lub cenzurę...
Można je wykorzystać do urozmaicenia przekazu 😎

Dajcie znać w co się ubierzecie na nasze najbliższe zdjęcia, na które Was zapraszam 🤗❤🔥

P.S. ...chyba, że się nie ubierzecie wcale - na takie sesje zapraszam jeszcze bardziej - twórzmy odrazu 😁💪

W tym tygodniu robiłam sesję męską portretową, taką ewidentnie lutową, bezśniegową. W płaszczu przy zaledwie kilku stopn...
17/02/2023

W tym tygodniu robiłam sesję męską portretową, taką ewidentnie lutową, bezśniegową. W płaszczu przy zaledwie kilku stopniach na plusie 🥶 a tutaj...
..w folderze zdjęcia do publikacji pojawiła mi się Marlena w pełnym słońcu 😊🌞

Aż mi się cieplej robi jak patrzę na jej zdjęcia więc postanowiłam, że się nimi z Wami podzielę 😁😎

Marlena przyjechała z koleżanką do Trójmiasta na kilka dni i umówiły się ze mną na sesje. Obie jednego dnia, jedna po drugiej - było dużo roboty i w pośpiechu w palącym słonku mimo, że fotografowałyśmy wcześnie rano - dałyśmy radę 💪🌞🔥

Co myślicie o zdjęciach Marleny w Orłowie?
Jak się Wam widzą?

Serdecznie zapraszam Was do komentowania, dyskusji, reakcji - pomaga mi to marketingowo 🙏 i zbliża ludzi w kreatywnym wykorzystywaniu mediów społecznościowych 😁😜😍🔥 peace &love ✌❤😎

Mimo że zdjęcia w lutym także mogą być i są piękne, ciekawe i fascynujące to jednak bardzo potrzebuję już lata... nie do fotografowania, nie tylko, a do oświecenia mojej wyziębłej i zestresowanej duszy 😎 i przede wszystkim do wygrzania ciała 🙏🌞🙏🌞🙏🌞🙏

Tymczasem Was zapraszam serdecznie do zapisywania się na sesje fotograficzne do mnie 🥰.

Zróbmy to 💪📷

Możemy fotografować w przyrodzie, innych plenerach lub w studio czy domu. Wszystko zależy od tego, co wymyślimy i czego zapragniemy 😎

Tu moja stronka:
www.fotografgdanskewazala.pl
I Insta:
www.instagram.com/ewa_zala_photography

Jakiś czas temu było lato 😜🌞🏖🌻, teraz wydaje mi się to tak odległe i niewiarygodne, że aż niemożliwie a było słonecznie,...
11/02/2023

Jakiś czas temu było lato 😜🌞🏖🌻, teraz wydaje mi się to tak odległe i niewiarygodne, że aż niemożliwie a było słonecznie, piaszczyście, paląco i lepiąco😱😜😎...
.. no i miałam wtedy dużą przyjemność z fotografowania pięknej i utalentowanej pary, Karoliny i Jarka 🥰🎼
Mieliśmy razem bardzo przyjemny i miły czas, tak lubię pracować najbardziej, choć tak ostre słońce trudno okiełznać 😉🌞🥰

Karolina i Jarek grają razem w zespole Mellowell... i zarzucali czasem kojąco dźwiękiem w czasie naszej sesji ♥️🔥🎶

Dla przypomnienia lata 🙏😍🌞
Dla dobrych, miłych dźwięków - posłuchajcie, warto ☺️🎼

I oczywiście dla zdjęć i ukochania okiem... dajcie znać czy się Wam podobają nasze foty 😍📷♥️

Zapraszam do obejrzenia i na sesje do mnie 💪😎🔥

www.fotografgdanskewazala.pl
https://www.facebook.com/karo.la.589
www.facebook.com/profile.php?id=100009087196304
https://www.facebook.com/Mellowellmusic
www.facebook.com/ArtSylview

Bywa i tak, że sesje u mnie planują się szybko, znienacka i nieprzewidywalnie 😱🙈Tak było z Małgorzatą i jej zdjęciami, k...
02/02/2023

Bywa i tak, że sesje u mnie planują się szybko, znienacka i nieprzewidywalnie 😱🙈
Tak było z Małgorzatą i jej zdjęciami, które możecie obejrzeć niżej, do czego gorąco zachęcam ☺️😋😜

Najpierw niechętnie, później dała się namówić na więcej a później leciałyśmy już w wirze pracy 💨✈

Chciałam uchwycić Malgorzatę jaką znam, w wielu jej odsłonach, prawdziwą, taką jaka jest teraz ☺️💪❤🔥🌈
Chciałam żeby nabrała pewności siebie, żeby zobaczyła się moimi oczami 👁👁

No i się udało! Małgorzata zachwycona 😁🔥❤

I to to ja lubię najbardziej 🥰😎📸

Zapraszam na sesje 💪

1. Koniecznie umówcie się na konkretny termin, nie narażajcie mnie na zawał ❤
2. Omówimy dokładnie czego chcemy i na co się umawiamy.
3. Zrobimy zdjęcia i do trzech tygodni otrzymacie gotowe pliki na maila.

Zapraszam i życzę pięknego prawie weekendu 🌞⛱

Moją ulubioną kompozycję w czarnych ramach zostawiłam na koniec 😎Z cyklu zdjęcia na ścianach w domu:Oto sypialnia z biod...
10/12/2022

Moją ulubioną kompozycję w czarnych ramach zostawiłam na koniec 😎

Z cyklu zdjęcia na ścianach w domu:
Oto sypialnia z biodrami ❤🔥

Uwierzcie mi, że zdjęcia nie oddają tych wrażeń, co na żywo 🥰
Uwielbiam je i zachwycam za każdym razem gdy je widzę ❤😁

A jak Wam się podobają lub nie i dlaczego?
Co myśliście?
Kiedy umawiacie się na własne zdjęcia? 😊

Dobrego weekendu ❤💪🔥
Ja zaraz wybywam na imprezę 🔥💃

Witajcie w ten piękny, szary, grudniowy, weekendowy dzień 😁🥶Na klatce schodowej zawiśli oni! Panowie w czarnych ramach, ...
03/12/2022

Witajcie w ten piękny, szary, grudniowy, weekendowy dzień 😁🥶

Na klatce schodowej zawiśli oni!
Panowie w czarnych ramach, Wojciech i Krzysztof.

Panów łączy to, że ja robiłam im zdjęcia, że komponują się z drewnem, że wygoniłam nagusieńkich na mróz 😉🥶❄

Obaj, na tych fotografiach, ruszają moje osobiste struny w kontekście relacyjności z mężczyznami.
Wojciech, tata moich dzieci, był ze mną w wieloletnim związku a Krzysztof, a właściwie jego sesja wydobyła z mojej podświadomości prawdę o mnie, o której się dowiedziałam dopiero później.

Lubię te zdjęcia - między innymi interpretacjami, opowiadają moją historię 😊

Lubię je też dlatego, że robiłam je analogiem, którego rzadko używam i nie rozmumiem dlaczego 🤔, bo efekty zazwyczaj mnie zachwycają a ja łaknę, potrzebuję i szukam zachwytu ❤🔥

Jeśli macie ochotę żebym Was wygonila na mróz to zapraszam na zdjęcia 😁😎🔥❤

P.s. Piszcie jak Wam się widzą te prace. Co o nich sobie myślicie, co Wam robią?

Ciepła w srduchach dla Was i dla mnie 🔥❤

Witajcie moi Mili 😁❤🔥Przypomniałam sobie, że mam fanpejdża 😜Dawno nic nie wrzucałam, za co przepraszam 🙏Mam nadzieję, że...
24/11/2022

Witajcie moi Mili 😁❤🔥

Przypomniałam sobie, że mam fanpejdża 😜
Dawno nic nie wrzucałam, za co przepraszam 🙏

Mam nadzieję, że Was na nowo zainteresuję i będziecie się tym dzielić ze znajomymi żeby coś zaczęło się tutaj znowu dziać 😎

Jestem bardzo podekscytowana, bo 'moja' Aga z pierwszej mojej sesji aktowej, w bliźniaczej odsłonie, zawisła w realnym salonie i wygląda bosko ❤😁💪

A jak Wam się podoba?
Co myślicie?
Co Wam robi taka forma prezentowania zdjęć aktowych?
A może chcecie własne zdjęcia na scianę?

Życząc Wam miłego dnia pełnego kreacji i radości, idę wieszać dalej 😍🥰🔥💪

Przyszedł czas na jedne z moich ulubieńszych, jak do tej pory, bioder choć lubię wszystkie lecz każde zupełnie inaczej 😍...
28/02/2021

Przyszedł czas na jedne z moich ulubieńszych, jak do tej pory, bioder choć lubię wszystkie lecz każde zupełnie inaczej 😍 - mój faworyt to 'pieguski', a jaki jest Twój? 🤔😊

Tak już mam, że lubię 'krągłości'. Widziałam jak przedstawiali kobietę w malarstwie klasycy i tak mi zostało... szerokie, kształtne biodra są dla mnie śliczne 😊👌 ... możliwe, że jest coś w tym, że moje takie nie są 🤷‍♀️😉

Podoba mi się, że ciastka, tak ciekawie skomponowane zostały użyte akurat przy tych biodrach - nie wiem czy to odpowiednio użyte określenie 😉 ale dla mnie wygląda to 'pysznie' 😊👌

Ciekawa to była sesja, szybka, z energią i obfita w zdjęcia i przeżycia... ciekawe kobiety mnie odwiedziły wtedy - mam dużą wdzięczność do Losu 😍😊🌞

Zostawiam link do opisu projektu, który ciągle trwa i zapraszam wszystkie kobiety:

https://www.facebook.com/485530354972535/posts/1631774727014753/

Życzę Wam wszystkim pięknej, spokojnej i refleksyjnej niedzieli 😊🌞🌈❤

Podzielę się z Wami - kochani, moją dzisiejszą przygodą i zdjęciem 😊A mianowicie, rzeczywistość, którą zastałam, niespod...
27/02/2021

Podzielę się z Wami - kochani, moją dzisiejszą przygodą i zdjęciem 😊

A mianowicie, rzeczywistość, którą zastałam, niespodziewanie zmusiła mnie dziś do podjęcia wyzwania... autoportretu 🙈.

Jest to sprawa nieoczywista i wcale nie taka łatwa 🤔... Dziś sobota - bywa, że dzień ten spędzam w piżamie 🙈... a tu trzeba by z niej wyskoczyć i oko umalować 🤷‍♀️..no i jeszcze prosić osobę 'trzecią' o pomoc przy wyostrzeniu na oku 😉

Udało się...
Zostało wyostrzone i kliknięte...

Patrzę co wyszło i pomyślałam 🤔, że czasy groźne to i groźna ja 😱

Cóż... takie mamy czasy 😉😂

Przypominam wszystkim paniom o trwajacym projekcie biodrowym, piszcie smiało i focimy:

https://www.facebook.com/485530354972535/posts/1631774727014753/

Życzę wszystkim spokojnego i mało groźnego weekendu i nadchodzącego tygodnia 😁🌞😍

10/02/2021

Adres

Halna
Banino
80-297

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ewa Żala photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Ewa Żala photography:

Udostępnij