23/05/2023
Ciepło się zrobiło 🥵 a sesja Krzysztofa jeszcze zimowa 🥶 choć skutecznie chowaliśmy się przed wiatrem i temperaturą 😎💪
Było studio, choć troche oszukane, bo przy świetle zastanym 😜🌞
Był plener i auto a potem najlepsze SUSHI w mieście 🍣😁
Czyli działo się 😁💪😎
I wszyscy przeżyli 😜
Dajcie znać czy seria zdjęć Krzyśka z kubkami udana i czy byście sobie taką zrobili 😎
P.S. mój debeściak, od pierwszego wyjrzenia to zza szyby w aucie 😍🤗
A Wasz? 😁