10/06/2022
Miałam pisać ile się u nas dzieje i coś tam coś tam, ale jadąc dziś autem słuchałam w coveru „autostopu” Katrin Stanek, który zrobili i . Minęło potem pół dnia i wieczór i wszystkie te sprawy, dzieci już śpią a ja dalej mam ciary jak o tym pomyślę, bo nie mogę pozbyć się wrażenia, że słuchałam piosenki o uchodźstwie. To niemal niemożliwe, znacie przecież ten kawałek „siadaj bracie dalej hop, rusza wóz, będzie wiózł” itd, to przecież piosenka o wakacjach i beztroskiej przygodzie, poza tym zrobili ten cover jeszcze zanim to wszystko się zaczęło. Ale mimo to wiem to na pewno, słyszałam piosenkę o ucieczce, o podróży w nieznane i o strachu, o tym, że gdzieś indziej będzie lepiej.
Słyszeliście to już? Jest w tym coś, czy już mi siada na głowę?
Niezależnie od odpowiedzi, warto posłuchać, to są genialni muzycy.
Pozdrawiam Cię tu bardzo