Kospion Photography

Kospion Photography Jeżeli lubisz pozować, zapraszam. Jeżeli nie a chcesz się pobawić zapraszam dla każdego coś się znajdzie. Fryzjer, Makijażysta, Statysta, Grilowy, Pomoc!!!

Wena jest!!! Pomysłów coraz więcej!!! Ciepło myśle, że na dniach przybędzie, więc jest pozytywnie. Mam nadzieję, że nied...
16/03/2023

Wena jest!!! Pomysłów coraz więcej!!! Ciepło myśle, że na dniach przybędzie, więc jest pozytywnie. Mam nadzieję, że niedługo popracujemy bawiąc się lub na odwrót. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia niebawem!!!

Wiosna zbliża się dużymi krokami, a mam zamiar w tym roku pofocić , więc już nie mogę się doczekać!!!! Nawet jestem już ...
31/01/2023

Wiosna zbliża się dużymi krokami, a mam zamiar w tym roku pofocić , więc już nie mogę się doczekać!!!! Nawet jestem już umówiony z ludźmi na dwa fajne projekty, ale dziś nie o tym. Miałem w weekend trochę czasu i kręciłem się po fb czytając różne posty. Naszła mnie taka myśl skąd u ludzi tyle jadu???
Złość? Zazdrość? Chęć zniszczenia komuś życia, pomysłu na nie!! Bawiąc się w fotografie, lub prowadząc Wyprawy Kospion Exteme, nie raz zderzyłem się z hejtem, z durnymi opiniami ludzi, którzy chyba za swój cel, stawiają sobie zaczepianie drugiej osoby. Dziś czytam komentarze o Jurku Owsiaku ile on to nie bierze dla siebie!!! Czemu ty osóbko hejtująca sprawę nie pod ciągniesz rękawów, nie ruszysz baniakiem i nie zrobisz czegoś samemu. Wiele osób, którzy próbują coś stworzyć, natrafiają na ludzi, którzy próbują im to w jakiś ten lub inny sposób popsuć!!! Kim są osoby, które nie mając nic wspólnego z drugim podmiotem, próbującym coś stworzyć, nagminnie hejtują je w sieci?
Jestem pozytywną osobą i brak mi czasu na zajmowanie się życiem innych ludzi, ale zastanawia mnie bardzo, co ludzi popycha do takiego zachowania na różnych forach, itd itd.
Apeluje do wszystkich patrzmy na siebie, szukajmy pozytywów w naszym życiu, a częściej pomimo dotykających nas problemów codziennych, będziemy szczęśliwsi!!! Życzę uśmiechu na co dzień i pozytywnego myślenia!!!
Wiosna niedługo, mam nadzieję że w tym roku będę dużo aktywniejszy od strony fotografii!!!!
Pozdrawiam i miłego dnia życzę!!!!
Ps
Osoby chętne do wspólnej zabawy zapraszam serdecznie!!!

Kto był kiedyś w nocy na cmentarzu?Oczywiście pytam o odwiedziny poza dniem 1listopada?Może ktoś coś widział niepokojące...
30/11/2022

Kto był kiedyś w nocy na cmentarzu?
Oczywiście pytam o odwiedziny poza dniem 1listopada?
Może ktoś coś widział niepokojącego 👻

Dobra trochę szczegółów!!!!Komu pasuje termin,🗓️ 20listopada .Warunkiem jest niestety pogoda🌨️, nie może padać☔!!!! Jeże...
03/11/2022

Dobra trochę szczegółów!!!!
Komu pasuje termin,🗓️ 20listopada .
Warunkiem jest niestety pogoda🌨️, nie może padać☔!!!! Jeżeli pogoda pokrzyżuje nam szyki zrobimy te zdjęcia na wiosnę, choć bardzo bym chciał wykonać je jeszcze w tym roku!!!
Modelka potrzebuje:💃
a) Jeden strój, musi być cały biały !!!!
b) Pięć sztuk ubrań ( ) na 5 zgonów, myśle że z tym nikt nie będzie miał problemu .
Sesja czasowo sporo potrwa bo wykonanie jednej fotografii📸 zajmie sporo czasu.
Każde zdjęcie, będzie wykonane w innym miejscu🚗, do każdego zdjęcia trzeba będzie szykować oddzielny Plan zdjęciowy. Chciałbym aby modelka otrzymała 5 zdjęć, choć czuję, że wykonamy ich duże ilości , bo to mega wyzwanie!!!! Komu pasuje termin 20tego ,zgłasza się!!! Niestety wybiorę jedną osobę, ale spokojnie będą następne sesje 😁

Witajcie w ten szczególny dzień! Trwają przygotowania do sesji, the waking dead a w międzyczasie poszukuje osób do trudn...
31/10/2022

Witajcie w ten szczególny dzień! Trwają przygotowania do sesji, the waking dead a w międzyczasie poszukuje osób do trudnej sesji.
Osoba która będzie chciała mi pomóc, otrzyma tylko 5 zdjęć , a każde z nich będzie wykonane w innym miejscu . Będziemy potrzebować 5 kompletów ciuchów. Na każdym ze zdjęć będzie występować modelka lub model w dwóch postaciach. Jako osoba za życia i po śmierci. Każde zdjęcie będzie przedstawiało rodzaj śmierci.
Wypadek samochodowy
Nadużycie narkotyków
Wisielec
Itd.
Sesja będzie trwała cały dzień, w razie pytań zapraszam do kontaktu!! Pytajcie w komentarzach!!!!

Już nie mogę się doczekać nowej sesji!!!
23/10/2022

Już nie mogę się doczekać nowej sesji!!!

Działo się! :-)
22/10/2022

Działo się! :-)

☢️TEN POST KIERUJE DO WIELU OSÓB!!!☢️ 🚶🏃🧘🤸🏋️🚴🤹1. Chciałbym, abyśmy spotkali się w większym gronie!!2. Poszukuję ( Modele...
20/10/2022

☢️TEN POST KIERUJE DO WIELU OSÓB!!!☢️ 🚶🏃🧘🤸🏋️🚴🤹
1. Chciałbym, abyśmy spotkali się w większym gronie!!
2. Poszukuję ( Modelek💃, Modeli🕺, Charakteryzatorki, Osoby do pomocy.
3. Jeżeli są chętni fotografowie📸 zapraszam choć tu miejsca ograniczone, aby nie było bałaganu!!!!
4 . Miejsce focenia to Zgierz okolice Boruty!!!
5. Modelki i Modele ,którzy się zgłoszą potrzebują starych, zniszczonych rzeczy, twarze brudne i włosy potargane!! Jeżeli uda nam się otrzymać pomoc od charakteryzatorów byłoby super ,jeżeli nie będę się wspomagał, programami graficznymi. Osoby do sesji mogą być w każdym wieku.
Dzieci niepełnoletnie tylko z opiekunami.
Jedna osoba, maksymalnie 2 zostaną wybrani jako osoby ( ludzie) choć to jeszcze do dogadania. Reszta to Zombiaki.
Mam nadzieję, że uda nam się zrobić tą sesje w listopadzie. Zombiaki fajnie aby miały akcesoria i były ukierunkowane zawodowo, czyli :
Zombiak:
a) Doktorowa🧑‍⚕️
b) Budowlaniec👷
c) Prostytutka👯
d) Żołnierz
Itd.
Jeżeli ktoś ze znajomych posiada jakąkolwiek broń 🔪💣🗡️, wszystko się przyda. Kto może niech udostępni !!!! Mam nadzieję, że uda nam się to zorganizować.

Chciałbym wykoszystać sporo ognia i innych wynalazków, ale o tym później!!!

KTO MOŻE NIECH UDOSTĘPNI!!!!!!

Siemano ludzie, mam pytanie, czy dysponuje ktoś z moich znajomych takim pięknym strojem? 👿
20/10/2022

Siemano ludzie, mam pytanie, czy dysponuje ktoś z moich znajomych takim pięknym strojem? 👿

Zdjęcie z ostatniej Sesji, pomimo wielu przeszkód, cuś tam wymodzilim!!! Sesja praktycznie zorganizowana, bez elektryczn...
08/10/2022

Zdjęcie z ostatniej Sesji, pomimo wielu przeszkód, cuś tam wymodzilim!!! Sesja praktycznie zorganizowana, bez elektryczności!!
Oznacz się !!! Jak ci się podoba daj laika, lub udostępnij!!

W tą sobotę robimy, 📸 nawiedzony dom🏚️ z fajnymi ludźmi!!! A  ja już, tak w między czasie, wyskakuje do was z prośbą 🤝!!...
26/09/2022

W tą sobotę robimy, 📸 nawiedzony dom🏚️ z fajnymi ludźmi!!! A ja już, tak w między czasie, wyskakuje do was z prośbą 🤝!!!! W okolicach Aleksandrowa miałem fajną miejscówkę do następnej sesji , niestety budynek idzie do rozbiórki 🏗️ i mi popsuli plany. Może ktoś z was , zna podobne miejsce jak z dodanej fotografii, będę wdzięczny!!!!

TEMAT ZAMKNIĘTY DZIĘKI WSZYSTKIM ! Uwaga uwaga poszukiwana kobieta do sesji w wieku min 40+ Zdjęcia mają się odbyć w tą ...
26/09/2022

TEMAT ZAMKNIĘTY DZIĘKI WSZYSTKIM ! Uwaga uwaga poszukiwana kobieta do sesji w wieku min 40+
Zdjęcia mają się odbyć w tą sobotę w Aleksandrowie Łódzkim. W godzinach wieczornych!!! Wszystko już gotowe , reszta składu chętni do zabawy!!!! Szkoda by było odpuścić ten temat bo uważam, że mogą wyjść z tego super zdjęcia!!! Nie potrzebuję tutaj doświadczonych osób , we wszystkim pomogę i damy radę!!!!! Jedyne co potrzebuje modelka pozująca to czarne ciuchy im starsze tym lepsze, choć to też sobie jakoś wymyślimy!! Zawsze słyszałem, że nic nie robię dla starszych, więc jest okazja!!!! Zapraszam serdecznie!!!
Kto może niech udostępni !!!!!

Adres

Aleksandrów Łódzki Gmina
95-070

Telefon

+48517410002

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kospion Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kospion Photography:

Udostępnij

Kategoria