Aleksandra Em fotografia

Aleksandra Em fotografia Chciałabym Cię zabrać do mojego świata postrzegania fotografii :) Zapraszam do kontaktu
(1)

26/05/2026

Wyniki konkursu!!!
Gratuluję wełniak i zapraszam do kontaktu❤️
Następny konkurs już niedługo ❤️

Będzie mi miło jeśli udostępnicie u siebie :) Konkurs!!:)Z okazji Dnia Mamy do wygrania sesja zdjęciowa plenerowa!:)Waru...
22/05/2026

Będzie mi miło jeśli udostępnicie u siebie :)

Konkurs!!:)
Z okazji Dnia Mamy do wygrania sesja zdjęciowa plenerowa!:)
Warunki:
-polubić stronę
-zaprosić 2 osoby w komentarzu

Wyniki będą na stronie 26 maja o 20:) Nie w wiadomościach prywatnych.
Powodzenia!

Witajcie w czwartek:)Maj ucieka niesamowicie szybko... A dziś  przedstawiam piękną Olę - trenerkę personalną, która zadb...
21/05/2026

Witajcie w czwartek:)
Maj ucieka niesamowicie szybko... A dziś przedstawiam piękną Olę - trenerkę personalną, która zadba o Wasze ciałko i plany treningowe:) Jeśli któraś z Was waha się lub odkłada siebie na później - polecam!
Olę możecie znaleźć na IG: Aleksandra Korkuś - Trener personalny :)

A w pt konkurs z okazji nadchodzącego dnia mamy:)

Witajcie:)Zanim zacznę wrzucać zdjęcia na bieżąco, a trochę zaległości już mam😅wracam jeszcze do sesji z Zuzią 💖Zaprasza...
15/05/2026

Witajcie:)
Zanim zacznę wrzucać zdjęcia na bieżąco, a trochę zaległości już mam😅wracam jeszcze do sesji z Zuzią 💖

Zapraszam do zapisów na sesje i zakupu voucherów:)

Witajcie:)Uwielbiam sesje noworodkowe w szpitalu. Dlaczego? Ponieważ to wspaniała okazja do uchwycenia pierwszych chwil ...
22/04/2026

Witajcie:)
Uwielbiam sesje noworodkowe w szpitalu. Dlaczego? Ponieważ to wspaniała okazja do uchwycenia pierwszych chwil maluszka na świeci. Sesja trwa max 30 min a w trakcie wszystko jest podporządkowane jest pod rytm maleństwa. Przyszła mamo zachęcam Cię do wykonania takich zdjęć :)

PS. Małymi kroczkami zbliża się Dzień Mamy - zapraszam do zakupu voucherów :)

Witajcie:)Dziś sesja ciążowa Oli Maćka
07/04/2026

Witajcie:)
Dziś sesja ciążowa Oli Maćka

Witajcie:)Czy sesję ciążową wykonuję tylko w studio? Ależ oczywiście, że nie :) Można ją również wykonać w plenerze a gd...
31/03/2026

Witajcie:)
Czy sesję ciążową wykonuję tylko w studio? Ależ oczywiście, że nie :) Można ją również wykonać w plenerze a gdy nie ma pogody to w zaciszu domowym💖💖
Czy warto ją wykonać? Oczywiście. To niepowtarzalna pamiątka do uchycenia ostatnich chwil kiedy mama nosi pod sercem swoje dzieciątko.💖

To c.d. Emilkowej sesji zeszłorocznej
27/03/2026

To c.d. Emilkowej sesji zeszłorocznej

Witajcie:)Jeszcze ubiegłoroczne sprzed roku z Emilką
26/03/2026

Witajcie:)
Jeszcze ubiegłoroczne sprzed roku z Emilką

Witajcie :)Teraz pora na cudowną Zuzanę, nasza współpraca to był istny kosmos 🔥
20/03/2026

Witajcie :)
Teraz pora na cudowną Zuzanę, nasza współpraca to był istny kosmos 🔥

Adres

Żary
Żary Gmina
68-200

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Aleksandra Em fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Aleksandra Em fotografia:

Udostępnij

Kategoria