22/05/2026
Łapcie N&K. Jeśli nie pokaże Ich teraz, na chwilkę przed szczytem sezonu, to zginą mi gdzieś na dyskach…a absolutnie na to nie zasługują!
Tak pięknie przygotowali się na sesję narzeczeńską…zdjęcia, oprócz tego, że „same się robiły”, wyszły lekkie, romantyczne i prawdziwe! 💚
Poza tym uwielbiam ten wiosenny kolor zieleni, zupełnie inny niż ten późnym latem, skąpany światłem złotego słońca…
• sesja narzeczeńska w Poznaniu • wiosenna sesja narzeczeńska • plener • sesja pary • niedługo ślub • biorę ślub w 2027